Serial "Lost Girl" z trzecim sezonem
Kanadyjski serial Lost Girl doczekał się zamówienia na trzeci sezon. Projekt stacji Showcase gromadzi przed telewizorami stała widownię i otrzymał wiele pozytywnych recenzji.

Trzeci sezon powróci do ramówki stacji jesienią 2012 roku z 13 odcinkami. Drugi sezon składa się z 22 odcinków, ale być może stacja woli na razie poczekać z wiekszymi zamówieniami. W Kanadzie 18 grudnia zobaczymy ostatni odcinek serialu przed świąteczną przerwą – kolejne epizod pojawi się dopiero 22 stycznia.
Główną bohaterką jest Bo (Anna Silk), która jest sukubem. Żywi się ludzką energią seksualną i dopóki nie poznała innych Fae (Nimf) nie umiała nad tym panować. Bohaterka nie chce opowiedzieć się jednoznacznie po stronie dobra ani zła – umiejętnie lawiruje pomiędzy przeciwnymi sobie grupami i przy okazji pracuje jako detektyw. Do swojej pomocy ma Kenzi (Ksenia Solo), która zawsze pomoże jej wyjść z trudnej sytuacji, wplątując przyjaciółkę przy okazji w kolejne problemy. Ciekawym wątkiem produkcji jest trójkąt miłosny pomiędzy bohaterką, kobietą naukowcem Lauren (Zoie Palmer) oraz zmiennokształtnym detektywem z wydziału zabójstw Dysonem (Kris Holden-Ried). Poniżej znajdziecie zwiastun tego serialu.
–
:: Źródło ::
Sklep
Forum










