Chuck Norris


Niezwykła kolekcja z udziałem niekwestionowanej gwiazdy kina sztuki walki i zawodnika Chucka Norrisa.

Na 5 płytach DVD zobaczycie filmy i poznacie pięć niezwykłych kreacji mistrza gatunku, który był uczniem Bruce'a Lee i to właśnie z nim po raz pierwszy pojawił się na ekranie. U boku Chucka Norrisa wystąpiła plejada gwiazd kina.

 • Dzwony niewinności
  Trzej przyjaciele trafiają do nawiedzonego miasta, którego mieszkańcy wypełniają starożytne proroctwo. Szybko staje się jasne, że pojawienie się w mieście tej trójki nie było tylko kwestią przypadku. W trudnej misji powstrzymania nadprzyrodzonych sił pomaga im tajemniczy mężczyzna Matthew...
 • Hitman
  Policjant Cliff Garrett odkrywa, że jego długoletni partner został przekupiony przez mafię. Zostaje zdradzony i pozostawiony na pewną śmierć, jednak udaje mu się przeżyć i pod zmienionym nazwiskiem wniknąć w struktury gangu, by od środka go zniszczyć. Najpierw jednak musi przetrwać w świecie, w którym liczy się tylko siła, bezwzględność i szybkość reakcji.
 • Top Dog
  Detektyw Jack Wilder prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa swojego kolegi. Niespodziewanie do pomocy zostaje mu przydzielony wyjątkowy partner - niezwykle inteligentny pies zamordowanego funkcjonariusza.
 • Hellbound
  Dwaj policjanci prowadzą śledztwo w sprawie obdarzonego nadprzyrodzoną siłą mordercy, który pragnie przejąć władzę nad światem. Walka z nim będzie wyjątkowo trudna, zwłaszcza że przeciwnik jest odporny na pociski.
 • Sidekicks
  Młody chłopak Barry jest nieśmiały i ma kłopoty w szkole. Jednak marzy, by razem z Chuckiem Norrisem walczyć z silniejszymi od siebie przeciwnikami. Postanawia uczyć się karate w nadziei, że uda mu się spotkać ze swoim mistrzem.

Sugerowana cena: 49,99 zł

Dystrybutor: Epelpol

Filmy w kolekcji


blog comments powered by Disqus