2012

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 23 marca 2010

Format obrazu: 16:9, 2.40:1
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, hebrajski, islandzki, polski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, węgierski
Dostęp do: scen
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: Imperial CinePix

Dodatki

  • Sceny niewykorzystane
  • Alternatywne zakończenie
  • Roland Emmerich: Mistrz współczesnego kina epickiego
  • Zwiastuny

Reżyseria: Roland Emmerich
Scenariusz: Roland Emmerich, Harald Kloser
Muzyka: Harald Kloser
Zdjęcia: Dean Semler
Montaż: David Brenner
Producent: Roland Emmerich, Larry Franco

Obsada:

John Cusack jako Jackson Curtis
Thandie Newton jako Laura Wilson
Amanda Peet jako Kate
Chiwetel Ejiofor jako Adrian Helmsley
Danny Glover jako Prezydent Wilson
Oliver Platt jako Carl Anheuser

Film twórców Dnia Niepodległości. Obraz ten to wielkie widowisko ze wspaniałymi efektami specjalnymi, błyskotliwym montażem i akcją trzymającą w napięciu od pierwszych chwil. Przed wiekami Majowie pozostawili ludzkości kalendarz, który dokładnie wskazywał datę końca świata i mówił o zjawiskach, które miału mu towarzyszyć. Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz. Nawet rządowi naukowcy nie mogą zaprzeczyć faktom - w 2012 roku Ziemię czekają kataklizmy o niebywałej skali. Przepowiednia, której początek dali Majowie została dobrze udokumentowana, przedyskutowana, rozłożona na czynniki i sprawdzona. W 2012 roku nastąpią zjawiska, o których dobrze wiedzieliśmy - byliśmy przecież ostrzegani przed tysiącami lat.

[opis dystrybutora]

 blog comments powered by Disqus