Opis odcinków - Sezon 2

Autor: Damia
plakat filmu Opis odcinków - Sezon 2
8:00 - 9:00
Były agent CTU Jack Bauer otrzymuje pilny telefon od Prezydenta Stanów Zjednoczonych, wzywający go do powrotu do czynnej służby. Dowiaduje się, że w ciągu najbliższych 24 godzin terroryści planują zdetonować w Los Angeles bombę nuklearną.

9:00 - 10:00
W czasie, gdy Jack infiltruje gang terrorystów, Kim próbuje zabrać Megan od jej agresywnego ojca. Młoda kobieta o imieniu Kate nabiera podejrzeń w stosunku do Rezy, pochodzącego ze Środkowego Wschodu narzeczonego swojej siostry.

10:00 - 11:00
Kim jedzie do CTU szukając pomocy, nieświadoma, że terroryści są już w drodze, by wysadzić budynek. Mason podejmuje fatalną w skutkach decyzję i zatrzymuje się na terenie fabryki na peryferiach miasta, gdzie ma otrzymać poufne informacje dotyczące bomby.

11:00 - 12:00

Mason wraca do CTU, gdzie przekonuje się o kolejnej błędnej decyzji. W czasie gdy Kim spieszy z nieprzytomną Megan do szpitala, Jack z osłupieniem odkrywa, kto wynajął ludzi do wysadzenia budynku CTU.

12:00 - 13:00
CTU zdobywa pewne informacje i Tony jedzie do domu Warnerów, by zadać pytania Rezie. Jack, po powrocie do CTU, przekonuje Masona, by pozwolił mu przesłuchać Ninę Myers, gdy ta oświadcza, że będzie rozmawiać tylko po otrzymaniu ułaskawienia od Prezydenta.

13:00 - 14:00
Prezydent Palmer chce zachować w tajemnicy przed mediami informacje o zagrożeniu. Tymczasem odkrywa, że ktoś odwołał jego polecenia. Kiedy Kim wykrada Megan ze szpitala, Reza przekazuje Tonyemu zaskakujące informacje.

14:00 - 15:00
Palmer sprawdza zarzuty Sherry, że członkowie jego administracji snują intrygi, by przejąć kontrolę nad jego prezydenturą. Patrol zatrzymuje Kim, Megan i Miguela za przekroczenie dozwolonej prędkości i dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku ich samochodu.

15:00 - 16:00
W czasie gdy jej ojciec i Reza są przesłuchiwani w CTU, Kate przeszukuje pliki w komputerze ojca. Nina odmawia Jackowi odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się bomba, nawet w chwili, gdy odrzutowiec, którym lecą zostaje zestrzelony.

16:00 - 17:00
Na miejscu katastrofy samolotu, Nina i Jack zostają zaatakowani. Nina skierowuje broń na Jacka. Mason mówi Tonyemu o swoim tragicznym stanie zdrowia, a potem sugeruje, żeby skierować Rezę przeciwko ojcu jego narzeczonej, by odkryć, kto ma powiązania z terrorystami.

17:00 - 18:00
Po rozbrojeniu Niny przez snajpera CTU, Jack zauważa coś, co wzbudza jego podejrzenie, że oddział, który zestrzelił samolot mógł zostać wysłany przez NSA. Reza otrzymuje od swojej narzeczonej, Marie, śmiertelną niespodziankę.

18:00 - 19:00
Jack i Kate jadą razem szukać Syeda Alego, a Tony i Mason starają się odkryć, kto zabił Rezę. W tym czasie Prezydent Palmer kieruje specjalistę od tortur na przesłuchanie Rogera Stantona w sprawie bomby.

19:00 - 20:00
Jack mówi Kate o związkach Marie z terrorystami i prosi ją o pomoc w odszukaniu siostry. Lynne, sekretarz prasowy Prezydenta, dowiaduje się o powiązaniach Sherry ze Stantonem.

20:00 - 21:00
Ślad wiedzie Jacka na lotnisko Norton, tymczasem Stanton ujawnia w końcu, że specjalna grupa od tygodni znajduje się na tropie bomby. Wiodący pustelniczy tryb życia mężczyzna wykorzystuje strach Kim, by zwabić ją do swego schronu przeciwatomowego.

21:00 - 22:00
W czasie, gdy Jack zadaje Marie pytania dotyczące bomby, Palmer pyta Sherry o jej zaangażowanie w plan Stantona. Z powodu gwałtownie pogarszającego się stanu zdrowia, Mason przekazuje Tonyemu kierownictwo nad CTU.

22:00 - 23:00
Gdy Prezydent stara się zdecydować czy podsłuchana rozmowa dotycząca zamachu bombowego jest prawdziwa, Jack, pilotujący samolot z bombą nuklearną na pokładzie w kierunku pustyni poza Los Angeles, ma ostatnią szansę, by porozmawiać z Kim.

23:00 - 24:00
Uratowany dzięki samobójczemu czynowi Masona, Jack wraca do CTU w chwili gdy zostaje zastrzelony Syed Ali. Przekonany o tym, że Ali zginął, by prawda nie wyszła na jaw, Jack zmuszony jest ujawnić, że taśma jest fałszywa, aby powstrzymać Prezydenta przed atakiem odwetowym.

00:00 -1:00
Jack i Kate wymykają się z CTU na spotkanie z człowiekiem twierdzącym, że jest w posiadaniu mikroprocesora będącego dowodem na fałszywość taśmy. W tym samym czasie Prezydent odmawia podjęcia działań wojennych dopóki nie dostanie wieści od Jacka.

1:00 - 2:00
Jack jest przekonany, że taśma jest fałszywa, gdy jego kontakt zostaje zastrzelony z zasadzki. W czasie, gdy Kim zwraca się o pomoc do policji Prezydent Palmer stara się uporać z rosnącymi niepokojami i zamieszkami spowodowanym wybuchem nuklearnym.

2:00 - 3:00
Jack stara się odciągnąć komandosów, którzy zorganizowali zasadzkę, co kończy się jego schwytaniem, a Kate znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Lynne dowiaduje się o intrydze wewnątrz Białego Domu, która ma na celu zdyskredytowanie Prezydenta Palmera.

3:00 - 4:00
Gdy Jackowi pomocy udziela przerażony doktor, Kate stara się z powrotem wykupić od napastników mikroprocesor. Podejrzenia Prezydenta Palmera wzrastają, gdy Vice Prezydent Prescott odmawia ujawnienia swoich rozmów telefonicznych.

4:00 - 5:00
Podejrzenia Prezydenta Palmera potwierdzają się, gdy zostaje wezwany na tajne posiedzenie zwołane przez Prescotta. Kod dostępu na mikroprocesorze prowadzi Jacka do apartamentu Alexa Hewitta.

5:00 - 6:00
Jack jest zaszokowany spotykając Sherry Palmer w apartamencie Alexa Hewitta. Gdy Jack stara się zawrzeć układ z Hewittem, Tony podejmuje krytyczną decyzję po tym jak Chapelle zdjął go z kierownictwa CTU.

6:00 - 7:00
Gdy Jack zmusza Sherry Palmer do zorganizowania spotkania z Peterem Kingsleyem - człowiekiem odpowiedzialnym za sfałszowanie taśmy, Tony i Michelle zostają aresztowani za niewykonywanie rozkazów i dalsze pomaganie Jackowi.

7:00 - 8:00
W ostatnich minutach Jack stara się schwytać Kingsleya a Biały Dom desperacko próbóje odwołać powietrzny atak na Środkowy Wschód, zanim będzie za późno.

(Materiały dystrybutora)

blog comments powered by Disqus