Opis odcinków - Sezon 3

Autor: Damia
plakat filmu Opis odcinków - Sezon 3
13:00 - 14:00
W czasie gdy Jack zmaga się z własnym, trzymanym w tajemnicy problemem, terroryści związani z przemysłem narkotykowym grożą uwolnieniem śmiertelnego wirusa, jeśli ich przywódca nie zostanie wypuszczony z więzienia.

14:00 - 15:00
Jack dowiaduje się o stosunkach łączących Kim i Chase'a, gdy on i Chase szukają informacji o kontaktach dilera narkotykowego Gossa. Wayne odkrywa tajemnicę Anne.

15:00 - 16:00
Jack znajduje torbę Kyle'a i podejrzany biały proszek. Palmer dowiaduje się więcej o zarzutach obciążających Anne. Chase jest rozdrażniony z powodu odsunięcia go od pościgu Jacka za Kylem.

16:00 - 17:00
Kiedy CTU gubi trop Kyle'a i Palmer obawia się, że będzie zmuszony spełnić żądania terrorystów albo stanie w obliczu katastrofalnej epidemii, Jack przedstawia trzecią, niezwykle ryzykowną alternatywę.

17:00 - 18:00
Podczas ucieczki z więzienia, Jack i Salazar zostają wzięci jako zakładnicy przez innych więźniów. CTU jest coraz bliżej Kyle'a. Kim i Chloe dowiadują się o uzależnieniu Jacka od narkotyków.

18:00 - 19:00
Po schwytaniu Kyle'a, agenci CTU starają się powstrzymać Jacka przed uwolnieniem Salazara.

19:00 - 20:00
Podczas lotu do Meksyku, Jack stara się powstrzymać Ramona przed zabiciem go. W tym czasie agenci CTU dowiadują się, że Gael współpracuje z braćmi Salazar. Chase na własną rękę szuka Jacka.

20:00 - 21:00
Tony wyjaśnia jak on i Gael pomagali Jackowi w infiltracji organizacji Salazara. Jack stara się zorganizować spotkanie między Salazarami a ludźmi sprzedającymi wirusa.

21:00 - 22:00
Jack i Salazarowie odkrywają, że mają rywala podczas aukcji wirusa. Chase jest torturowany przez ludzi Salazara. Największy poplecznik i sponsor kampanii Palmera poleca mu zwolnić Wayne'a. Kim i Michelle zdają sobie sprawę, że ranny podczas zatrzymywania Kyla Tony może nie nadawać się do służby.

22:00 - 23:00
Jack śledzi Ninę mającą spotkać się z Amadorem. Claudia pomaga Chase'owi w ucieczcze. Wayne prosi Julię Milliken, by pomogła mu powstrzymać męża przed zemstą na Palmerze.

23:00 - 24:00
Kiedy Jack i Salazarowie przygotowują się do zabrania Niny na spotkanie z Amadorem, Chase obsadza miejsce odziałem Delta. Sherry zaczyna pomagać Palmerowi w walce przeciwko rozwścieczonemu miliarderowi Alanowi Millikenowi.

00:00 - 1:00

Kiedy Nina dostaje od Amadora przesyłkę z wirusem, CTU wkracza by ją przechwycić. Pierwsza próba Sherry zaszantażowania Millikena nie udaje się. Kim odkrywa, że dziecko Chloe w rzeczywistości nie należy do niej.

1:00 - 2:00
Kiedy Jack odwozi Ninę do Los Angeles, ta uwalnia wirusa komputerowego, którego podłożyła w CTU. Sherry ujawnia Millikenowi, że wie o jego udziale w zabójstwie.

2:00 - 3:00
Jack przywozi Ninę do CTU, gdzie Tony ją przesłuchuje. Jack jest natomiast przesłuchiwany przez Wydział Wewnętrzny. Kim pyta Chloe o jej dziecko. Gdy na jaw wychodzi śmierć Millikena, Sherry stara się ukryć swój w niej udział.

3:00 - 4:00
 Jack w końcu łapie Michaela Amadora, ale już po tym, jak Markus Alvers ucieka z wirusem chcąc go uwolnienić w ogromnym hotelu. Policja odkrywa, że Sherry przebywała w rezydencji Millikena w czasie jego śmierci.

4:00 - 5:00
Jack pozwala Amadorowi zbiec, by móc go śledzić. Szerzy się panika, gdy wirus rozprzestrzenia się po hotelu. Palmer musi podjąć decyzję, czy skłamać, aby ochronić Sherry.

 5:00 - 6:00
Jack odkrywa, że człowiek odpowiedzialny za atak wirusa jest jego byłym współpracownikiem. Saunders zaczyna stawiać żądania Prezydentowi Palmerowi. Michelle i Tony podejmują dramatyczną decyzję o złagodzeniu cierpień zainfekowanych w hotelu ludzi.

6:00 - 7:00
Kiedy Jack przygotowuje się do wykonania rozkazu Saundersa i zabicia Chapelle'a, Chase i grupa uderzeniowa przybywa do apartamentu Saundersa. Michelle dowiaduje się, że jeden z ludzi wystawionych na działanie wirusa, wydostał się z hotelu.

7:00 - 8:00
Kim zgłasza się na ochotnika, by udawać córkę Saundersa. Agenci CTU odnajdują zainfekowanego mężczyznę, który uciekł z hotelu. Saunders stawia Palmerowi kolejne żądanie.

8:00 - 9:00
Gdy agenci CTU wykorzystują córkę Saundersa do ustalenia jego miejsce pobytu, Saunders wykorzystuje ich do zaplanowania swojej ucieczki. Testy wykazują, że Michelle nie została zainfekowana wirusem. Gdy jednak okazuje się, że test wypadł dodatnio w przypadku siostry Adama, Chloe stara się przekonać Tony'ego, że Adam nie jest zdolny dalej pełnić w pracy swoich obowiązków.

9:00 - 10:00
W czasie gdy Jack stara się odkryć w jaki sposób Saundersowi udało się uciec, Tony potajemnie zamierza wymienić Jane Saunders na Michelle, a Sherry proponuje przeciwnikom w kampanii Palmera zawarcie układu.

10:00 - 11:00
Kiedy Jack odnajduje Tony'ego i Jane Saunders, Michelle udaje się uciec od ojca Jane. Senator Keeler przedstawia Palmerowi dowód na to, że ten skłamał policji.

11:00 - 12:00
Saunders ujawnia lokalizacje 10 z 11 ampułek z wirusem. Jack szuka ostatniej ampułki, która znajduje się w metrze w Los Angeles. Sherry przyłapuje Wayne'a i Foxtona włamujących się do jej domu.

12:00 - 13:00
Kiedy Jack ściga mężczyznę z ostatnią fiolką z wirusem, Wayne mówi Palmerowi co się stało Sherry, a Tony zostaje oskarżony o zdradę.

(Materiały dystrybutora)

blog comments powered by Disqus