Beethoven 5

okładka
DVD Info

Format obrazu: 1.85:1, anamorficzny
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), niemiecki (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, czeski, francuski, grecki, holenderski, niemiecki, polski, węgierski
Język menu: angielski
Dostęp do: 20 scen
Nośnik:jedna płyta DVD-5
Region: 2
Dystrybutor: Universal Pictures Polska

Dodatki

  • brak

Reżyseria: Mark Griffiths
Scenariusz: Elana Lesser, Cliff Ruby

Obsada:

Dave Thomas jako Freddy
Faith Ford jako Julie Dempsey
Daveigh Chase jako Sara Newton

Kiedy Sara zabiera Beethovena na wakacje do swojego lekko szurnitęgo wujka Freddy’ego, który mieszka w starym, górniczym miasteczku, niesforny psiak zaczyna kopać... i odnajduje brakujący element legendarnej zagadki o wielkiej fortunie, ukrytej głęboko pod ziemią! Nagle każdy chce być najlepszym przyjacielem Beethovena, a jego odkrycie wywołuje wśród miejscowych dziwaków niewiarygodną gorączkę poszukiwań. Wkrótce okazuje się, że to coś więcej niż zwykła wakacyjna przygoda, ponieważ nasi bohaterowie spotykają ducha, który od lat strzeże największych tajemnic miasta.
Beethoven 5 to przezabawny film przygodowy dla całej rodziny, w którym zagrali: Dave Thomas, John Larroquette, Faith Ford, Kathy Griffin oraz Daveigh Chase.

Recenzje


Autor recenzji dvd: aDiego

Obraz

Ma w sumie wszystko, co dobry obraz powinien mieć, czyli przyzwoitą paletę barw i ostrość. Niestety ma również, coś czego wybaczyć nie w sposób - ziarno. Przez cały czas w tle towarzyszy projekcji drobna kasza. Jest, to jednak szum, który nie przeszkadza w jakiś specjalny sposób. Przeżyć się da, dlatego też ocena dostateczna z drobnym plusikiem.
Ocena: 3.5/5

Dźwięk

Ścieżce dźwiękowej przyznaję o plusa więcej. Ta, bowiem prezentuje się po prostu dobrze. Jest głośna i tam gdzie powinna - dynamiczna. W prawdzie będziemy raczej delektować się głównie muzyką, gdyż fajerwerków nie spodziewajmy się, to dźwięk w postaci sześciokanałowej spełnia swoje zadanie. Panoramowanie, zwłaszcza w opuszczonej kopalni rtęci stoi na przyzwoitym poziomie. Dźwięk czasem zrobi miłą niespodziankę i otoczy widza. Dialogi nagrano w środku sceny, a subwoofer do większych popisów się nie kwapi. To jednak w tego typu kinie wystarcza!
Ocena: 4/5

Dodatki

Niestety dystrybutor poskąpił i nie dał tutaj nic;( Szkoda, bowiem przydałyby się jakieś interaktywne gry, które przedłużyłyby zabawę naszym milusińskim.
Ocena:

Podsumowanie

Trudno jest mi ten film podsumować. To kolejna telewizyjna produkcja wydana przez Universal w postaci cyfrowej. Obraz mógłby być ciut lepszy (to ziarno!), no i dodatki jakieś by się przydały... Dźwięk stoi na przyzwoitym poziomie i jedynie w tej kwestii nie mam zastrzeżeń.
Ocena: 2.5/5blog comments powered by Disqus