Armageddon (Blu-ray)

okładka
Blu-ray Info
W sprzedaży od: 4 czerwca 2010

Format obrazu: 2.35:1 1080p High Definition 16:9 Widescreen
Dźwięk:angielski (DTS HD), polski lektor (Dolby Digital 2.0), włoski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 2.0), węgierski (Dolby Digital 2.0), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielskie, bułgarskie, czeskie, greckie, hebrajskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, słowackie, tureckie, ukraińskie, węgierskie, włoskie
Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: CD Projekt

Dodatki

  • trailer,
  • zwiastun kinowy,
  • teledysk Aurosmith "I Don't Want To Miss A Thing"

Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: J.J. Abrams, Jonathan Hensleigh
Muzyka: Trevor Rabin
Zdjęcia: John Schwartzman
Montaż: Mark Goldblatt, Chris Lebenzon, Glen Scantlebury
Producent: Michael Bay, Jerry Bruckheimer, Gale Anne Hurd

Obsada:

Bruce Willis jako Harry S. Stamper
Ben Affleck jako A. J. Frost
Billy Bob Thornton jako Dan Truman
Liv Tyler jako Grace Stamper
Will Patton jako Chick Chapple
Steve Buscemi jako Rockhound
William Fichtner jako płk. William Sharp, Shuttle Freedom Pilot
Owen Wilson jako Oscar Choi, Geolog
Peter Stormare jako Lew Andropow, rosyjski astronauta
Udo Kier jako Psycholog

Spektakularne efekty specjalne obok wyjątkowych brzmień Aerosmith i Bon Jovi. Wciągająca historia o możliwym końcu świata ze wzruszającą love story w tle. Armageddon to pozycja pełna niespodziewanych zwrotów akcji, które w połączeniu z wyśmienitej jakości obrazem, dostarczą wszystkim, nawet tym, którzy film już znają, wrażeń z najwyższej półki.

Zagłada Ziemi zbliża się z zawrotną prędkością. Tym razem przybrała kształt meteorytu wielkości stanu Teksas. Szef NASA (Billy Bob Thornton) ma 18 dni na uratowanie ludzkości. Decyzuje się na ryzykowny, ale również jedyny możliwy krok - wysyła na asteroidę najlepszych na świecie specjalistów od wierceń naftowych, którzy mają za zadanie umieścić w skale ładunki nuklearne i w ten sposób zniszczyć meteoryt zanim zetknie się z Ziemią. Niestety, profesjonalizm nie zawsze idzie w parze z ogładą. Czy grupa wyjątkowych indywidualistów poradzi sobie i ocali świat?

Armageddon to już kultowa pozycja na liście filmów katastroficznych. Twórcy takich filmów jak Twierdza i Pearl Harbor i tym razem pokazali najwyższą klasę hollywoodzkiej produkcji. Do tego gwiazdorska obsada (Bruce Willis - Surrogaci, Sin City: Miasto Grzechu, Piąty element, Ben Affleck - Buntownik z wyboru, Pearl Harbor, Billy Bob Thornton - Blizny przeszłości, Barwy kampanii, Tombstone, Liv Tyler - Władca Pierścieni, Ukryte pragnienia, O czym marzą faceci), świetna ścieżka dźwiękowa i zapierające dech w piersiach efekty specjalne - a wszystko po raz pierwszy w formacie Blu-ray.
blog comments powered by Disqus