Batkid - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 8 kwietnia 2016

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielskie, polskie
Język menu: polski
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • bezpośredni dostęp do scen,
  • menu interaktywne,

Reżyseria: Dana Nachman
Scenariusz: Kurt Kuenne, Dana Nachman
Zdjęcia: Don Hardy Jr.
Montaż: Kurt Kuenne
Producent: Dana Nachman

Obsada:

Teresa Clovicko
Audrey Copper
Katie Cotton
Ama Daetz
Miles Scott

Historia chorego chłopca, która poruszyła miliony i odbiła się szerokim echem na całym świecie! Spełnione, wyjątkowe marzenie chorego na białaczkę Milesa Scotta. Powróć do dnia, w którym cały świat zmobilizował się, aby spełnić życzenie jednego małego superbohatera. „Batkid” to wzruszający, podnoszący na duchu dokument, który wywoła uśmiech na twarzach całej twojej rodziny. Film zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 8 kwietnia!
 
Pięcioletni, chory na białaczkę, Miles Scott miał tylko jedno małe życzenie: chciał zostać prawdziwym superbohaterem. Jego historia na jeden dzień odmieniła San Francisco i przykuła uwagę całego świata. Tysiące ochotników przybyły, aby zmienić miasto, w znane z filmów o Mrocznym Rycerzu - Gotham City, a media eksplodowały niezliczonymi słowami wsparcia dla malucha (włącznie z gratulacjami od prezydenta Baracka Obamy). 
 
Batkid to 84 minuty ciepłego, wzruszającego filmu, ukazującego jeden, niezwykle wyjątkowy dzień w San Francisco i dzielnego, małego chłopca, który stał się superbohaterem ratującym miasto przed złem. Aby spełnić jego niezwykłe marzenie, miasto zamieniło się w Gotham City pełne przygód. Miles jak na prawdziwego superbohatera przystało, wybawił kobietę z opresji, uratował maskotkę miejskiej drużyny z pułapki podstępnego Pingwina i udaremnił napad na bank. Razem ze swoim pomocnikiem Batmanem po mieście poruszał się oczywiście Batmobilem, przykuwając uwagę tysięcy mieszkańców. Dzięki serwisom społecznościowym historię Milesa poznały miliony osób na całym świecie!
 

Recenzje




blog comments powered by Disqus