Batman kontra Robin DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 15 maja 2015

Języki napisów: arabskie, chińskie, hebrajskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, węgierskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2.0
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Zapowiedź nowego animowanego filmu DC Universe: Justice League: Gods & Monsters

Reżyseria: Jay Oliva
Scenariusz: J.M. DeMatteis
Muzyka: Frederik Wiedmann


Mroczne zakamarki Gotham City nie są˛ miejscem dla dzieci, jednak Damian Wayne nie jest zwykłym chłopcem. Przywdziewając płaszcz Robina, uparcie i czasem lekkomyślnie stara się˛ dotrzymywać kroku swemu ojcu, Batmanowi. Podczas badania miejsca zbrodni Robin spotyka tajemnicza˛ postać, Talona, który pokaże mu, jak odmienić życie i zgłębić sekrety tajnego stowarzyszenia działającego w Gotham, znanego jako Trybunał Sów. Będzie to niebezpieczna podróż, która zmusi Batmana i Robina, by stawili czoło swoim najgroźniejszym wrogom – sobie nawzajem! Bądź świadkiem epickiej walki, która ukształtuje nie tylko przeznaczenie, ale i przyszłość Robina!
 
 
POSTAĆ BATMANA
 
Postać Batmana pierwszy raz pojawiła się w roku 1939 w Detective Comics, a stworzona została przez Boba Kane'a. Batman obok Supermana należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i unikalnym gadżetom oraz super pojazdom. Jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom, a także pilnowanie porządku w rodzinnym mieście Gotham City. Batman znany jest również z licznych serialach aktorskich i animowanych, filmów fabularnych i gier komputerowych, bazujących na komiksach. 
 
Pierwszy raz na ekranie pojawił się w 15-odcinkowym serialu Batman w 1943 roku. Od tej pory doczekał się wielu kontynuacji, a w rolę superbohatera wcielali się tacy aktorzy jak: Michael KeatonVal KilmerGeorge Clooney. W trylogii Mrocznego Rycerza (w reżyserii Christophera Nolana) w postać Batmana wcielił się Christian Bale. Trwają także prace nad filmem fabularnym w reżyserii Zacka Snydera o spotkaniu Batmana (Ben Affleck) i Supermana (Henry Cavill) - Batman v Superman: Dawn of Justice.
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus