Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 5 czerwca 2015

Języki napisów: angielskie, arabskie, polskie, portugalskie
Region: 2.0
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • PINGWIN: Złoczyńca z wyższych sfer
  • Kolekcja krótkometrażówek DC Nation Shorts
  • 2 bonusowe kreskówki:
  • Batman: odważni i bezwzględni - Noc Batmanów
  • Batman: odważni i bezwzględni - Requiem dla Szkarłatnego Speedstera!

Reżyseria: Butch Lukic
Scenariusz: Heath Corson
Muzyka: Kevin Riepl


Przez Gotham City przetacza się fala dziwacznych zbrodni i tylko najlepszy detektyw na świecie, Batman, może rozwiązać zagadkę! Wszelkie ślady prowadzą do Pingwina i jego Animalicji, w skład której weszły takie kreatury jak Silverback, Cheetah, Killer Croc czy monstrualny Man-Bat. Cybernetyczne drapieżniki i ich Animalicja wydają się niepokonane, ale Batman może liczyć na wsparcie! Green Arrow, Flash, Nightwing, a nawet Red Robin przyłączają się do walki. Przygotuj się na dziką rozgrywkę w betonowej dżungli miasta Gotham. To zupełnie nowa animowana przygoda DC Comics, która przeniesie cię do niesamowitego, dzikiego świata!
 
 
POSTAĆ BATMANA
 
Postać Batmana pierwszy raz pojawiła się w roku 1939 w Detective Comics, a stworzona została przez Boba Kane'a. Batman obok Supermana należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i unikalnym gadżetom oraz super pojazdom. Jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom, a także pilnowanie porządku w rodzinnym mieście Gotham City. Batman znany jest również z licznych serialach aktorskich i animowanych, filmów fabularnych i gier komputerowych, bazujących na komiksach. 
 
Pierwszy raz na ekranie pojawił się w 15-odcinkowym serialu Batman w 1943 roku. Od tej pory doczekał się wielu kontynuacji, a w rolę superbohatera wcielali się tacy aktorzy jak: Michael KeatonVal KilmerGeorge Clooney. W trylogii Mrocznego Rycerza (w reżyseriiChristophera Nolana) w postać Batmana wcielił się Christian Bale. Trwają także prace nad filmem fabularnym w reżyserii Zacka Snydera o spotkaniu Batmana (Ben Affleck) i Supermana (Henry Cavill) - Batman v Superman: Dawn of Justice.
 
 
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus