Conan Barbarzyńca 3D


plakat filmu Conan Barbarzyńca 3D
Reżyseria: Marcus Nispel
Scenariusz: Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer
na podstawie prozy Roberta E. Howarda

Obsada:

Rachel Nichols jako Tamara
Rose McGowan jako Marique
Stephen Lang jako Khalar Zym
Ron Perlman jako Corin
Jason Momoa jako Conan
Nonso Anozie jako Artus

Dystrybutor: Monolith Films
Rok produkcji: 2011
Data premiery polskiej: 19 sierpnia 2011
Tytuł oryginalny: Conan
Zagraniczna strona filmu: http://www.conanthebarbarianin3d.com
Produkcja: USA
Gatunek: fantasy

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w technologii 3D! Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą.

Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh - potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara - nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.


Conan Barbarzyńca 3D - galeria plakatów


Conan Barbarzyńca 3D - galeria zdjęćblog comments powered by Disqus