Śmiertelna głębia


plakat filmu Śmiertelna głębia
Reżyseria: John Stockwell
Scenariusz: Ronnie Christensen
Muzyka: Mark Sayfritz
Zdjęcia: Jean-François Hensgens

Obsada:

Halle Berry jako Kate Mathieson
Olivier Martinez jako Jeff
Ralph Brown jako Brady
Luke Tyler jako Luke
Mark Elderkin jako Tommy

Rok produkcji: 2011
Tytuł oryginalny: Dark Tide
Zagraniczna strona filmu: http://www.dark-tide-movie.com
Czas trwania filmu: 94 min.
Produkcja: USA
Gatunek: przygodowy, thriller

Śmiertelna głębia to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów Błękitna fala i Błękitna głębia. Obraz, w którym główne role zagrali zdobywczyni Oscara® Halle Berry oraz Olivier Martinez.

Kate (Halle Berry) jest specjalistką od rekinów, której ze względu na jej kompetencję i nieomylność w przewidywaniu zachowań morskich drapieżników, nadano przydomek "zaklinacz rekinów". Niestety, kiedy jeden z jej podopiecznych ginie w wyniku ataku drapieżnika, Kate przeżywa załamanie nerwowe. Nie może pogodzić się ze stratą, a do tego jest prześladowana przez dramatyczne wspomnienia i nie potrafi już, tak jak wcześniej, zaangażować się w pracę.

Rok później firma Kate stoi na krawędzi bankructwa. Wtedy właśnie w życiu dziewczyny pojawia się jej były narzeczony Jeff (Olivier Martinez). Chłopak wie jak rozwiązać finansowe problemy Kate. Była partnerka musi mu tylko pomóc w organizacji niebezpiecznej wyprawy do niesławnej afrykańskiej Alei rekinów, w której ekscentryczny milioner chce nurkować bez zabezpieczenia w postaci stalowej klatki. Za pomoc w realizacji swojego marzenia jest gotów zapłacić 100 000 Euro!

Przeżywająca wciąż tragedię sprzed roku Kate bije się z myślami, ale ostatecznie decyduje się na udział w ryzykownym przedsięwzięciu...


Śmiertelna głębia - galeria plakatów


Śmiertelna głębia - galeria zdjęć


Śmiertelna głębia - wydania na nośnikachblog comments powered by Disqus