DC Batman kontra Dwie Twarze - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 25 października 2017

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielskie, arabskie, francuskie, hiszpańskie, holenderskie, polskie, rumuńskie, węgierskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Zapowiedź następnych filmów ze świata DC Unniwerse

Reżyseria: Rick Morales
Scenariusz: Michael Jelenic
Muzyka: Kristopher Carter

Obsada:

Adam West jako Batman / Bruce Wayne (głos)
Burt Ward jako Robin / Dick Grayson (głos)
William Shatner jako Two-Face / Harvey Dent (głos)
Julie Newmar jako Catwoman (głos)
Jeff Bergman jako Desmond Dumas / Joker / Bookworm (głos)
Sirena Irwin jako Dr. Quinzel (głos)
Thomas Lennon jako Chief O'Hara / Prison Warden (głos)
Lee Meriwether jako Lucilee Diamond (głos)

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?

POSTAĆ BATMANA
 
Postać Batmana pierwszy raz pojawiła się w roku 1939 w Detective Comics, a stworzona została przez Boba Kane'a. Batman obok Supermana należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i unikalnym  gadżetom oraz super pojazdom. Jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom, a także pilnowanie porządku w rodzinnym mieście Gotham City. Batman znany jest również z licznych serialach aktorskich i animowanych, filmów fabularnych i gier komputerowych, bazujących na komiksach.
 
Pierwszy raz na ekranie pojawił się w 15-odcinkowym serialu Batman w 1943 roku. Od tej pory doczekał się wielu kontynuacji, a w rolę superbohatera wcielali się tacy aktorzy jak: Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney. W trylogii Mrocznego Rycerza (w reżyserii Christophera Nolana) w postać Batmana wcielił się Christian Bale. W 2016 w kinach pojawił się nowy film z serii – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera o spotkaniu Batmana (Ben Affleck) i Supermana (Henry Cavill). W tym filmie pojawiła się także postać Wonder Woman (Gal Gadot). W listopadzie 2017 zadebiutuje kolejny film z udziałem tych postaci – Liga Sprawiedliwości.
 
WYDANIE DVD
 
DC Batman kontra Dwie Twarze na DVD zadebiutuje już 25 października! W wydaniu DVD nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych:
  • Zapowiedź następnych filmów ze świata serii DC Universe i wiele więcej!


Recenzjeblog comments powered by Disqus