Boski Żigolo

okładka
DVD Info

Format obrazu: 16:9
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0)
Języki napisów: angielski, angielski dla niedosłyszących, bułgarski, chorwacki, czeski, hiszpański, holenderski, polski, portugalski, słoweński, węgierski
Język menu: brak
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: Imperial Entertainment

Dodatki

  • Bezpośredni dostęp do wybranych scen filmowych, interaktywne menu, wypowiedzi aktorów i producenta

Scenariusz: Harris Goldberg, Rob Schneider
Muzyka: Teddy Castellucci

Obsada:

Rob Schneider jako Deuce Bigalow
Arija Bareikis jako Kate
William Forsythe jako detektyw Chuck Fowler

Producenci przebojowego Super taty zrealizowali nastepną doskonala komedię z Robem Schneiderem  w tytulowej roli, który stworzył najzabawniejszą kreacje w swej dotychczasowej karierze. Deuce Bigalow to prostoduszny i naiwny czyściciel akwariów, który niestety wpada w nie lada kłopoty. Musi zdobyć pieniądze na naprawą szkód wyrządzonych w luksusowym apartamencie jednego ze swoich klientów. Prawdziwa zabawa zaczyna sią, gdy Deuce decyduje, ąe jedynym sposobem na zdobycie gotówki jest wykonywanie najstarszego zawodu na ąwiecie - i, na prawo i lewo, oferuje swe uslugi jako kochanek do wynajecia.
Boski żigolo to zwariowana komedia o sympatycznym nieudaczniku, który przejmuje "obowiązki" światowej klasy żigolaka z Los Angeles, co - jak łatwo sobie wyobrazić - prowadzi do niesamowitych komplikacji i przezabawnych sytuacji.


Autor recenzji dvd: Aballister

Obraz

Od strony technicznej jakości obrazu nie można praktycznie nic zarzucić. Brak jakichkolwiek skaz na obrazie, czemu nie należy się dziwić, gdyż film nakręcono w 2000 roku.
Ocena:

Dźwięk

klatka z filmu Dialogi brzmią czysto i wyraźnie, dobiegając głównie z centrum. Obraz ilustruje zróżnicowana muzyka, która świetnie komponuje się z całością. Dźwięk zaprezentowany w systemie Dolby Digital 5.1 w wersji anglojęzycznej, trzyma przyzwoity poziom. W użyciu są przeważnie trzy główne, frontowe kanały. Tyły odzywają się raczej rzadko, co jednak nadrabiane jest pracą subwoofera. Niestety zmiana warstwy jest zauważalna.
Ocena:

Dodatki

Zastrzeżenia mam również do ubogich dodatków. Zaledwie przez 2 minuty i 30 sekund możemy posłuchać wypowiedzi aktorów i producenta, ale jak to się często zdarza nie ma możliwości włączenia polskich napisów.
Ocena:blog comments powered by Disqus