Dlaczego nie!


plakat filmu Dlaczego nie!
Reżyseria: Ryszard Zatorski
Scenariusz: Alina Puchała
Muzyka: Maciej Zieliński
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski
Montaż: Milenia Fiedler
Dźwięk: Marek Wronko

Obsada:

Anna Cieślak jako Małgosia
Maciej Zakościelny jako Jan
Małgorzata Kożuchowska jako Renata
Tomasz Kot jako Dawid
Antoni Pawlicki jako Piotr
Agnieszka Warchulska jako Ewa
Anna Przybylska jako Gwiazda

Dystrybutor: Studio Interfilm
Rok produkcji: 2006
Data premiery polskiej: 19 stycznia 2007
Tytuł oryginalny: Dlaczego nie!
Polska strona filmu: http://www.dlaczego-nie.pl/
Produkcja: Polska
Gatunek: komedia romantyczna

Małgosia podejmuje odważną decyzję - z odległej prowincji przyjeżdża do Warszawy, by tutaj studiować i odmienić swoje szare życie. Ukończenie studiów na ASP, znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy - oto cel Małgosi. Już po studiach, z mnóstwem pomysłów i poczuciem własnej kreatywności próbuje szczęścia w agencji reklamowej. Ale to zupełnie inny świat, do którego dostęp nie jest łatwy. Nawet dla ambitnej dziewczyny.

W pogoni za zawodowym sukcesem niewiele jest miejsca na uczucia. A jednak, mimowolnie, Małgosia powoduje wokół siebie spore zamieszanie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka – Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu – w agencji reklamowej, w której próbuje znaleźć pracę – spotyka przystojnego Jana… Trzej mężczyźni, ale wymarzony książę tylko jeden. Sprawy sercowe mieszają się z zawodowymi, a młodej dziewczynie nie zawsze łatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie inne kobiety. Dla sukcesu – i w pracy i w miłości – są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za niebezpieczną rywalkę…


Dlaczego nie! - galeria plakatówblog comments powered by Disqus