Na skraju jutra Blu-Ray(3D)

okładka
Blu-ray Info
W wypożyczalni od: 10 października 2014
W sprzedaży od: 10 października 2014

Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • BURZA NA PLAŻY: Wyjrzyj z okopów, by zobaczyć kulisy powstawania efektów specjalnych do głównego starcia w filmie.
  • BROŃ Z PRZYSZŁOŚCI: Zobacz jak Tom Cruise i Emily Blunt próbują stać się niezwyciężonymi żołnierzami przez podjęcie walki w pancerzu bojowym.
  • NA SKRAJU Z DOUGIEM LIMANEM: Podążaj za pasją reżysera, który zderza się z presję stworzenia futurystycznego filmu wojennego, wyglądającego realistycznie.
  • Sceny niewykorzystane.

Reżyseria: Doug Liman
Scenariusz: Jez Butterworth, John-Henry Butterworth, Christopher McQuarrie
na podstawie powieści Hiroshi Sakurazaka ":All You Need Is Kill"
Muzyka: Christophe Beck
Zdjęcia: Dion Beebe

Obsada:

Tom Cruise jako podpułkownik Bill Cage
Emily Blunt jako Rita Vrataski
Jonas Armstrong
Kick Gurry jako Griff
Lara Pulver jako Karen Lord
Jeremy Piven jako pułkownik Walter Marx
Tony Way jako Kimmel
Bill Paxton jako generał Farrell Bartolome

Dowiedz się więcej o wydaniu DVD.

 

ŻYJ. GIŃ. POWTÓRZ.
 

Trzykrotnie nominowany do Oscara® Tom Cruise oraz zdobywczyni Złotego Globu® Emily Blunt spotkali się na planie widowiskowej superprodukcji „Na skraju jutra”, która przebojem zdobyła serca widzów i krytyków na całym świecie. Zapierający dech w piersiach obraz zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 10 października!
 

Akcja filmu „Na skraju jutra” rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w czasach kiedy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów - Mimików. Mimo powszechnej mobilizacji, walka z obcymi wydaje się być skazana na przegraną. Wśród walczących jest podpułkownik William Cage (Tom Cruise), który trafia w sam środek pierwszej swojej bitwy i…. momentalnie ginie. Jednak nie umiera. W niewyjaśnionych okolicznościach Cage trafia w środek pętli czasowej i musi stanąć do walki w brutalnej bitwie po raz kolejny. I kolejny. I kolejny. Uwięziony w pułapce, której nie rozumie, musi walczyć i umierać bez końca.  Jednak z każdą kolejną bitwą Cage staje się coraz lepszym żołnierzem i wojownikiem. Lepiej zaczyna też rozumieć wyjątkowych przeciwników z jakimi przyszło mu się zmierzyć. Wspólnie z bojowniczką sił specjalnych Ritą Vrataski (Emily Blunt) podpułkownik staje do nierównej walki z kosmitami, a każda kolejna bitwa i… śmierć, przybliżają go do zwycięstwa.

„Na skraju jutra” wyreżyserował specjalista od kina akcji Doug Liman („Tożsamość Bourne’a”), a główne role zagrali w nim trzykrotnie nominowany do Oscara® Tom Cruise (seria „Mission: Impossible”) oraz zdobywczyni Złotego Globu® Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”).Obok nich w obsadzie filmu znaleźli się nominowany do trzech Złotych Globów® Brendan Gleeson („Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”), nominowany do czterech Złotych Globów® Bill Paxton („Titanic”), Jonas Armstrong ( „Robin Hood”), Tony Way („Dziewczyna z tatuażem”) i Charlotte Riley ( „Wichrowe wzgórza”).

blog comments powered by Disqus