Elysium - bohaterowie

Autor: Damia
Van (mech: Charon)
Wyjątkowo utalentowany 18-letni młodzieniec mieszkający na Manhattanie. Na co dzień pracuje jako dostawca pizzy. Po uszy zakochany w Lidii. Doskonały kierowca powietrznych ślizgaczy.

Lidia
Dziewczyna Vana i niezwykle utalentowana początkująca tancerka. Niestety, nie jest w stanie zrealizować swoich marzeń, gdyż poświęca się, by uratować ukochanego. Smutna historia.

Nix (mech: Titan)
Blondynka o wojowniczym usposobieniu i lojalny oficer sił Elysium. Wierzy, iż Ziemia rzeczywiście jest wrogiem, którego należy zniszczyć. Jest szczególnie zaciętą przeciwniczką, gdyż ambasador Yaspe był jej ojcem. Jej walka przeciwko Ziemi trwa do momentu, gdy odkrywa, że nie wszystko jest tak jasne, jak mogłoby się wydawać, a prawdziwi wrogowie stoją po przeciwnej stronie. Od tej chwili losy wojny zaczynają przybierać inny obrót.

Kronos (mech: Tiamat)
Kronos, podobnie jak Nix, jest lojalny wobec Elysium i przekonany o słuszności wojny. Po odkryciu spisku staje jednak po stronie swojej przyjaciółki - Nix.

Christopher (mech: Talos)
Porucznik ziemskich sił powietrznych, gotów bez wahania poświęcić się dla innych. Dobry żołnierz, podejmujący szybkie decyzje, a także odważny dowódca.

Paul (mech: Arion)
Młody zbuntowany chłopak wiecznie pakujący się w kłopoty. Stanowił nieustanne źródło zmartwień dla swej matki, która zaopatrzyła go w końcu w robota, który miał się nim zaopiekować. Jego umiejętności sztuk walki mógłby mu pozazdrościć niejeden dorosły mistrz karate. Lepiej z nim nie zadzierać.

Sonra/Sorna
Wielce tajemnicza kobieta opiekująca się Arką. Jej misją jest ocalenie świata przed zagrożeniem, jakie niesie za sobą atak sił Elysium, a właściwie – renegatów z tej planety, którzy w przeszłości dali się we znaki wielu mieszkańcom galaktyki. Aby uchronić Ziemię i pokonać siły Elysium, musi odnaleźć czterech rycerzy-wybrańców, którzy jako jedyni są w stanie dosiąść czterech niesamowitych mechów.

Oz RX-5000
Robot-opiekun niesfornego Paula. Niania, towarzysz zabaw i potężna baza danych w jednym niewielkim, latającym, wrzeszczącym, pyskującym, mechanicznym ciele. Polubicie go od pierwszego wejrzenia.

Opracowano na podstawie materiałów dystrybutora

blog comments powered by Disqus