Wszyscy mają się dobrze

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 7 kwietnia 2010

Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: CD Projekt

Dodatki

  • Niewykorzystane i rozszerzone sceny
  • Materiał z prac Paula McCartneya nad utworem "(I Want to) Come Home"

Reżyseria: Kirk Jones
Scenariusz: Kirk Jones
na podstawie scenariusza filmu Giuseppe Tornatore
Muzyka: Dario Marianelli
Zdjęcia: Henry Braham
Montaż: Andrew Mondshein

Obsada:

Robert De Niro jako Frank Goode
Drew Barrymore jako Rosie
Kate Beckinsale jako Amy
Sam Rockwell jako Robert
Lucian Maisel jako Jack

Wszyscy mają się dobrze to remake dzieła Giuseppe Tornatore z 1990 roku. Historia wdowca (Robert De Niro), który zdaje sobie sprawę ze smutnej prawdy - tylko zmarła żona łączyła go z dziećmi. Gdy po kolei odwołują one wizytę w domu rodzinnym, ten postanawia... w sekrecie pojechać do nich. Jednak spotkanie z dziećmi to nie wszystko, co go czeka. Frank Goode wreszcie dowiaduje się prawdy o życiu swoich dorosłych dzieci.

Film został nakręcony z rozmachem godnym tego typu produkcjom. Genialna obsada (Robert De Niro - Prawa Bronxu, Gorączka, Depresja gangstera, Ojciec Chrzestny II, Drew Barrymore - E.T., Aniołki Charliego, Starsza pani musi zniknąć, Batman Forever, Kate Beckinsale - Pearl Harbor, Igraszki losu, Underworld, Aviator, Sam Rockwell - Zielona mila, Aniołki Charliego, Iron Man 2, Niebezpieczny umysł) to gwarancja dobrze odegranych ról, dzięki którym widzowie w naturalny sposób poczują się, jakby sami wyruszyli w podróż ku pojednaniu z najbliższymi.

Czy niespodzianka, którą członkowie rodziny Goode zgotowali sobie na wzajem, zbliży ich do siebie czy wręcz odwrotnie? Czy Frank będzie w stanie stanąć na wysokości zadania i ze zrozumieniem przyjąć czasami gorzką prawdę? Wybierz się w metaforyczną podróż ku odbudowaniu więzi rodzinnych naderwanych przez dystans i zaniedbania. Z uśmiechem i łzami wzruszenia w oczach zastanów się nad własnym życiem...
blog comments powered by Disqus