Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - Wydanie Blu-ray

patronat gildii
okładka
Blu-ray Info
W sprzedaży od: 11 kwietnia 2017

Dźwięk:angielski (DTS HD), rosyjski (DTS HD), niemiecki (DTS HD), węgierski (DTS HD), turecki (DTS HD), rumuński (DTS HD), czeski (DTS HD), polski dubbing (DTS HD), słowacki (DTS HD), hindi (DTS HD), angielski dla niedosłyszących (DTS HD)
Języki napisów: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, hebrajskie, litewskie, niemieckie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie, łotewskie
Nośnik:jedna płyta Blu-ray
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Fantastyczne sekrety: Zaprzyjaźnij się z bohaterami
  • Poznaj historie fantastycznych zwierząt
  • Odwiedź Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki
  • Zajrzyj do walizki Newta
  • Filmowe plenery. Przed Harrym Potterem: początki nieznanej epoki w historii magii!
  • Sceny niewykorzystane i dużo więcej!

Reżyseria: David Yates
Scenariusz: J.K. Rowling
Muzyka: James Newton Howard
Zdjęcia: Philippe Rousselot

Obsada:

Eddie Redmayne jako Newt Scamander
Katherine Waterston jako Porpentina Goldstein
Dan Fogler jako Jacob Kowalski
Alison Sudol jako Queenie Goldstein
Ezra Miller jako Credence
Samantha Morton jako Mary Lou
Jon Voight jako Henry Shaw Sr
Colin Farrell jako Graves

 

Dowiedz się więcej o wydaniu DVD i Blu-ray 3D!

 

Odkryj nową historię ze świata magii J.K. Rowling – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – od 11 kwietnia na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD!

 

Spektakularna produkcja Warner Bros. przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara® Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

 

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to scenopisarski debiut J.K. Rowling, autorki siedmiu niezwykłych książek o Harrym Potterze, które stały się kanwą największej w historii kina filmowej sagi. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami.

 

Praca nad filmem po raz kolejny połączyła ludzi, którzy byli zaangażowani w powstanie filmowego świata Harry’ego Pottera, m.in. producentów Davida HeymanaJ.K. RowlingSteve’a Klovesa i Lionela Wigrama

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ – NOWA ERA MAGII

Jest rok 1926. Tajemnicza moc sieje spustoszenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc odkryciem społeczności czarodziejów i ujawnieniem ich tożsamości organizacji Powtórzmy Salem, fanatycznemu odłamowi niemagów (tj. amerykańskich mugoli) zdeterminowanemu, aby się ich pozbyć. Na dodatek, po rozpętaniu piekła w Europie, potężnemu czarnoksiężnikowi — Gellertowi Grindelwaldowi, udało się zbiec, a jego obecne miejsce pobytu jest nieznane. 

Nieświadomy narastającego napięcia Newt Scamander przyjeżdża do miasta na zakończenie swojej wyprawy dookoła świata, mającej na celu zebranie informacji o magicznych stworzeniach i ocalenie ich. Niektóre z nich są ukryte w czeluściach jego niepozornej skórzanej walizki.  Jednak do prawdziwego nieszczęścia dochodzi, kiedy niczego niepodejrzewający niemag, Jacob Kowalski, przypadkowo wypuszcza niektóre zwierzęta Newta. To poważne naruszenie Kodeksu Tajności, które wykorzystuje była aurorka Tina Goldstein, upatrując w tym swojej szansy na odzyskanie posady. Sprawy przyjmują niekorzystny obrót, kiedy Percival Graves, tajemniczy dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Czarodziejów w MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki, ang. MACUSA) zaczyna podejrzewać zarówno Newta, jak i Tinę.

Newt i Tina, którzy od tej pory działają wspólnie, a także siostra Tiny, Queenie, i ich nowy przyjaciel – niemag Jacob, tworzą grupę osobliwych bohaterów, którzy muszą odzyskać zaginione zwierzęta Newta, zanim stanie im się krzywda. Jednak stawka jest wyższa niż tych czworo outsiderów jest to sobie w stanie wyobrazić – na ich drodze stają siły ciemności, które mogą popchnąć światy czarodziejów i niemagów do wojny.

WYDANIE 4K ULTRA HD™, BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ – DODATKI

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, niezwykła opowieść rozgrywająca się w świecie magii sprzed czasów Harry’ego Pottera, zadebiutuje na 4K Ultra HD™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™, i DVD już 11 kwietnia!

Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

Wydanie 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™ i Blu-ray™

  • Fantastyczne sekrety: Zaprzyjaźnij się z bohaterami; Poznaj historie fantastycznych zwierząt; Odwiedź Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki; Zajrzyj do walizki Newta; Filmowe plenery
  • Przed Harrym Potterem: początki nieznanej epoki w historii magii!
  • Sceny niewykorzystane i dużo więcej!
blog comments powered by Disqus