Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - Wydanie DVD

patronat gildii
okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 11 kwietnia 2017

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rumuński (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, hebrajskie, polskie, rumuńskie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Magizoolog
  • Poznaj fantastyczne zwierzęta

Reżyseria: David Yates
Scenariusz: J.K. Rowling
Muzyka: James Newton Howard
Zdjęcia: Philippe Rousselot

Obsada:

Eddie Redmayne jako Newt Scamander
Katherine Waterston jako Porpentina Goldstein
Dan Fogler jako Jacob Kowalski
Alison Sudol jako Queenie Goldstein
Ezra Miller jako Credence
Samantha Morton jako Mary Lou
Jon Voight jako Henry Shaw Sr
Colin Farrell jako Graves

 

Dowiedz się więcej o wydaniu Blu-ray i Blu-ray 3D!

 

Odkryj nową historię ze świata magii J.K. Rowling – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – od 11 kwietnia na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD!

Spektakularna produkcja Warner Bros. przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara® Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to scenopisarski debiut J.K. Rowling, autorki siedmiu niezwykłych książek o Harrym Potterze, które stały się kanwą największej w historii kina filmowej sagi. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami.

Praca nad filmem po raz kolejny połączyła ludzi, którzy byli zaangażowani w powstanie filmowego świata Harry’ego Pottera, m.in. producentów Davida Heymana, J.K. Rowling, Steve’a Klovesa i Lionela Wigrama

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ – NOWA ERA MAGII

Jest rok 1926. Tajemnicza moc sieje spustoszenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc odkryciem społeczności czarodziejów i ujawnieniem ich tożsamości organizacji Powtórzmy Salem, fanatycznemu odłamowi niemagów (tj. amerykańskich mugoli) zdeterminowanemu, aby się ich pozbyć. Na dodatek, po rozpętaniu piekła w Europie, potężnemu czarnoksiężnikowi — Gellertowi Grindelwaldowi, udało się zbiec, a jego obecne miejsce pobytu jest nieznane. 

Nieświadomy narastającego napięcia Newt Scamander przyjeżdża do miasta na zakończenie swojej wyprawy dookoła świata, mającej na celu zebranie informacji o magicznych stworzeniach i ocalenie ich. Niektóre z nich są ukryte w czeluściach jego niepozornej skórzanej walizki.  Jednak do prawdziwego nieszczęścia dochodzi, kiedy niczego niepodejrzewający niemag, Jacob Kowalski, przypadkowo wypuszcza niektóre zwierzęta Newta. To poważne naruszenie Kodeksu Tajności, które wykorzystuje była aurorka Tina Goldstein, upatrując w tym swojej szansy na odzyskanie posady. Sprawy przyjmują niekorzystny obrót, kiedy Percival Graves, tajemniczy dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Czarodziejów w MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki, ang. MACUSA) zaczyna podejrzewać zarówno Newta, jak i Tinę.

Newt i Tina, którzy od tej pory działają wspólnie, a także siostra Tiny, Queenie, i ich nowy przyjaciel – niemag Jacob, tworzą grupę osobliwych bohaterów, którzy muszą odzyskać zaginione zwierzęta Newta, zanim stanie im się krzywda. Jednak stawka jest wyższa niż tych czworo outsiderów jest to sobie w stanie wyobrazić – na ich drodze stają siły ciemności, które mogą popchnąć światy czarodziejów i niemagów do wojny.
 

WYDANIE DVD – DODATKI

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, niezwykła opowieść rozgrywająca się w świecie magii sprzed czasów Harry’ego Pottera, zadebiutuje na 4K Ultra HD™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™, i DVD już 11 kwietnia!

Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

Wydanie DVD

  • Magizoolog
  • Poznaj fantastyczne zwierzęta
blog comments powered by Disqus