Zdjęcia Ginger II

okładka
DVD Info
W wypożyczalni od: 13 stycznia 2005
W sprzedaży od: 16 marca 2005

Format obrazu: 16:9
Dźwięk:angielski (DTS), angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 2.0)
Języki napisów: polski, węgierski
Języki menu: polski, węgierski
Dostęp do: 18 scen
Nośnik:jedna płyta DVD-5
Region: 2
Dystrybutor: Monolith Video

Dodatki

  • zwiastuny

Reżyseria: Brett Sullivan
Scenariusz: Karen Walton
Muzyka: Kurt Swinghammer
Zdjęcia: Henry Less, Gavin Smith

Obsada:

Emily Perkins jako Brigitte
Katharine Isabelle jako Ginger
Tatiana Maslany jako Duch
Eric Johnson jako Alice
Janet Kidder jako Tyler

Kontynuacja przygód sióstr Brigitte i Ginger. Brigitte ucieka z Bailey Downs. Aby nie stało się z nią to samo, co z pogryzioną przez wilkołaka Ginger musi zażywać specjalną miksturę. Kiedy zatrzymuje ją policja, stróże prawa biorą Brigitte za narkomankę i wysyłają na odwyk. Pozbawiona jedynego lekarstwa dziewczyna z przerażeniem myśli o tym, co stanie się, gdy rozpocznie się pełnia księżyca, a ona zmieni się w krwiożerczego wilkołaka...

DVD jest dostępne również w pakiecie


Autor recenzji dvd: Hajoo

Obraz

Obraz doskonale dopasowany do tego, co dzieje się na ekranie. Niespecjalnie kolorowy, ani nie za bardzo ostry wspaniale wtapia się zarówno w tępo jak i sposób narracji. Wszystko widzimy dobrze - krawędzie są ostre, a głębia wystarczająca. Niemniej cały czas dotyka nas odczucie, że w sumie to my chyba śnimy na jawie, a to co się dzieje na ekranie nie ma zbyt rzeczywistego charakteru. No i o to chyba chodzi. Jak dla mnie duży plus.
Ocena: 3.5/5

Dźwięk

klatka z filmu Muszę przyznać, że Monolith się postarał. Do dyspozycji mamy cztery ścieżki dźwiękowe. Zaczynamy od najpopularniejszej. DD 5.1 zachowuje się dobrze. Zatrudnia wszystkie głośniki, dostarczając nam niekiedy pewnych smaczków i niuansów, o jakie byśmy jej nie podejrzewali. Jeśli macie do dyspozycji system DTS, to polecam oglądać ten film właśnie w nim. W tym przypadku jesteśmy wręcz dotykani przez dźwięk. Niesamowite wrażenie robi zarówno brzmienie otoczenia, jak i niezwykle dynamiczne wstawki muzyczne, które doprowadzają do stanu zbliżonego do tego, w jakim znajdują się bohaterowie. Polski lektor tradycyjnie stara się ze wszystkich sił... zagłuszyć to co dzieje się na ekranie. Dla prawdziwych hardcore'owców przygotowany jest węgierski dubbing 2.0. Oglądanie ponowne tych filmów z tą ścieżką dźwiękową (zwłaszcza bez napisów) dostarczy wam nowych, niezapomnianych wrażeń.
Ocena: 3.5/5

Dodatki

Dodatki pożarł wilk, a szkoda.Zostały jedynie jakieś resztki...
Ocena: 1/5

Podsumowanie

Dystrybutor postarał się, aby wydanie przyciągnęło wielbicieli kina domowego zarówno ciekawe i estetyczną oprawą, jak i zawartością. Wszak cztery ścieżki dźwiękowe to nadal coś niezwykle rzadkiego na naszym rynku DVD. I za to wszystko wcale nie musimy zapłacić ogromnych pieniędzy.
Ocena: 3.5/5



blog comments powered by Disqus