Dziewczyny: Sezon 4

okładka
dvd Info
W sprzedaży od: 29 stycznia 2016

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), niemiecki (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, angielski dla niedosłyszących, duński, fiński, francuski, holenderski, niemiecki, norweski, polski, szwedzki
Ilość odcinków: 10
Ilość płyt dvd: 2
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Podsumowanie Sezonu 3
  • Komentarze twórców - reżysera, obsady, producentów
  • Przewodnik po odcinkach

Reżyseria: Lena Dunham, Jesse Peretz, Richard Shepard, Claudia Weill
Scenariusz: Judd Apatow, Lena Dunham, Jennifer Konner, Dan Sterling
Muzyka: Michael Penn
Zdjęcia: Tim Ives, Jody Lee Lipes

Obsada:

Lena Dunham jako Hannah Horvath
Allison Williams jako Marnie Michaels
Jemima Kirke jako Jessa Johansson
Zosia Mamet jako Shoshanna Shapiro
Adam Driver jako Adam Sackler
Alex Karpovsky jako Ray Ploshansky
Christopher Abbott jako Charlie Dattolo
Andrew Rannells jako Elijah Krantz
Desiree Akhavan

 
Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. To o nich mówi przebojowy serial HBO Dziewczyny, uhonorowany dwoma Złotymi Globami® i nagrodą Emmy®.  Czwarty sezon serialu zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 29 stycznia!
 
Hannah Horvath (Lena Dunham) mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Skończyła college, nie ma stałej pracy i wcale nie spieszy się, by się usamodzielnić. W różnych sytuacjach życiowych wspierają ją koleżanki. Jedną z nich jest współlokatorka i zarazem najlepsza przyjaciółka Marnie Michaels (Allison Williams). Jessa Johansson (Jemima Kirke) jest wolnym duchem i miłośniczką podróży. Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) to kuzynka Jessy i miłośniczka serialu Seks w wielkim mieście.
 
O SERIALU
 
Dziewczyny to realistyczna opowieść o współczesnych dwudziestoparolatkach w dużej mierze oparta na autentycznych przeżyciach Leny Dunham i jej przyjaciół. – Pracując nad tym serialem starałam się, żeby był przede wszystkim szczery. To było dla mnie najważniejsze. Nie chciałam tworzyć bohaterów i fabuły, które byłyby nieprawdziwe – mówi Lena Dunham. To  przywiązanie do realizmu zaintrygowało Judda Apatowa, który zdecydował się podjąć produkcji najpierw pilotażowego odcinka Dziewczyn, a później całego serialu. – To pierwszy serial, który daje mężczyznom możliwość wejrzenia w głąb zwyczajnej młodej kobiety – wyjaśnia Apatow.
 
Dziewczyny to nie pierwszy i na pewno nie ostatni serial, którego bohaterkami są mieszkanki Nowego Jorku, jednak zdaniem Leny Dunham jej produkcja jest wyjątkowa.Plotkara opowiadała o bogatej młodzieży z Upper East Side. Bohaterkami Seksu w wielkim mieście były kobiety, które ustawiły się zawodowo i teraz robią wszystko by ustabilizować swoje życie osobiste i założyć rodziny. Dziewczyny wypełniają lukę pomiędzy tymi dwoma serialami – wyjaśnia Lena Dunham.
 
WYDANIE DVD
 
Czwarty sezon serialu na DVD zadebiutuje już 29 stycznia 2016. W wydaniu nie zabraknie także wyjątkowych dodatków specjalnych:
  • 7 komentarzy obsady i twórców 
  • Kulisy odcinków
blog comments powered by Disqus