Legendy ringu (DVD, Blu-Ray)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 6 czerwca 2014

Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Peter Segal
Scenariusz: Doug Ellin, Tim Kelleher, Rodney Rothman
Muzyka: Trevor Rabin
Zdjęcia: Dean Semler

Obsada:

Robert De Niro jako Billy "The Kid" McDonnen
Sylvester Stallone jako Henry "Razor" Sharp
Kevin Hart jako Dante Slate Jr.
Kim Basinger jako Sally Rose
Alan Arkin jako Lightning
Jon Bernthal jako B.J.
Griff Furst jako Dr Morgan
Todd Truley jako doktor

NIGDY NIE REZYGNUJ Z WALKI

„Legendy ringu” to wyjątkowa komedia, w której na ekranie spotykają się dwie wielkie osobowości kina i gwiazdy najsłynniejszych bokserskich filmów w historii. Robert „Wściekły byk” De Niro i Sylvester „Rocky” Stallone staną do pojedynku na Blu-rayi DVD już 6 czerwca!

Pochodzący z Pittsburgha Henry „Razor” Sharp (Sylvester Stallone) i Billy „The Kid” McDonnen (Robert De Niro) przed 30 laty byli jednymi z największych gwiazd boksu. Stoczyli dwa pojedynki, z których pierwszy wygrał McDonnen, a drugi Sharp. „The Kid” liczył na rewanż, ale wtedy, niespodziewanie, „Razor” ogłosił, że porzuca boks i przechodzi na sportową emeryturę.

Wiele lat później Henry Sharp pracuje jako robotnik w lokalnej stoczni, a Billy McDonnen prowadzi samochodowy komis i niewielki pub, w którym od czasu do czasu zabawia gości komediowymi występami. Pewnego dnia odwiedza ich promotor Dante Slate Jr. (Kevin Hart) z propozycją współpracy przy produkcji gry wideo, w której bokserzy mieliby użyczyć głosów i twarzy wirtualnym zawodnikom. Ich pierwsze spotkanie po latach kończy się bójką, której filmowy zapis robi furorę w internecie. Widząc w sportowych „oldboyach” wciąż duży potencjał, Slate Jr. proponuje im udział w ostatniej walce – rewanżu, którego wszyscy oczekiwali 30 lat wcześniej, a który do tej pory jeszcze się nie odbył.

McDonnen, który mimo upływu lat nie potrafi pogodzić się z porażką jaką zakończył się jego ostatni pojedynek z Sharpem, jest entuzjastycznie nastawiony do pomysłu. Jego przeciwnik jest jednak dużo bardziej sceptyczny. Ostatecznie, zmuszony trudną sytuacją materialną, zgadza się. Zbliżająca się walka będzie dla obu bokserów nie tylko okazją powrotu do dawnej formy, ale również szansą na odkupienie win sprzed lat.

 „Legendy ringu” w reżyserii Petera Segala („Dorwać Smarta”), to obraz w którym główne role zagrali zdobywca dwóch Oscarów® Robert De Niro („Wściekły byk”) oraz nominowany do dwóch Oscarów® Sylvester Stallone („Rocky”). Obok nich w obsadzie obrazu znaleźli się: zdobywca Oscara® Alan Arkin („Operacja Argo”), zdobywczyni Oscara® Kim Basinger („Tajemnice Los Angeles”), Jon Bernthal („Wilk z Wall Street”), nominowany do nagrody Emmy LL Cool J („S.W.A.T. Jednostka specjalna”), Kevin Hart („Zgon na pogrzebie”) oraz Anthony Anderson („Ja, Irena i ja”).

WYDANIE DVD i BLU-RAY™

Film „Legendy ringu” na DVD i Blu-ray™ zadebiutuje już 6 czerwca. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY:

NAJZABAWNIEJSZE MOMENTY Z KEVINEM HARTEM:

–     Z Kevinem Hartem na ringu.

–     Kevin Hart bez cenzury.

LEGENDY RINGU GOŚCINNIE:

–     Mecz bokserski Tysona z Holyfieldem

–     Cios za ciosem z Larrym Holmesem

DODATKOWO:

–     Alternatywny początek i dwa alternatywne zakończenia i wiele więcej.

WYDANIE DVD:

Sceny niewykorzystane


Recenzje
blog comments powered by Disqus