Kac Vegas III DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 11 października 2013

Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Sceny rozszerzone

Reżyseria: Todd Phillips
Scenariusz: Craig Mazin, Todd Phillips
Zdjęcia: Lawrence Sher
Montaż: Debra Neil-Fisher
Producent: Daniel Goldberg, Chris Lowenstein, Todd Phillips

Obsada:

Bradley Cooper jako Phil
Ed Helms jako Stu
Zach Galifianakis jako Alan
Mike Tyson jako on sam
Ken Jeong jako Leslie Chow
Heather Graham jako Jade
Sasha Barrese jako Tracy
John Goodman
Mike Epps jako Doug

Uhonorowany Złotym Globem Kac Vegas był jedną z najlepszych, najczęściej dyskutowanych i najbardziej dochodowych produkcji filmowych 2009. Jego zrealizowana dwa lata później kontynuacja odniosła jeszcze większy sukces komercyjny, a dochody z samej dystrybucji w kinach obu tytułów przekroczyły 1 miliard dolarów! Teraz Wataha powraca po raz kolejny. Trzecia i ostatnia odsłona trylogii Kac Vegas debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films 11 października! 

Minęły dwa lata od niesławnych przygód Phila (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Douga (Justin Bartha) w Bangkoku. Od tego czasu wiele w ich życiu się zmieniło. Tatuaże zostały usunięte, wszelkie dowody szalonych wybryków w Tajlandii zniszczone, a trójka przyjaciół wiedzie spokojne życie w otoczeniu najbliższych.

Jedynym, który nie potrafi odnaleźć się w „zwyczajnej” rzeczywistości jest Alan (Zach Galifianakis). Opuszczony przez dawnych towarzyszy nocnych eskapad i załamany nagłą śmiercią ojca, odstawia leki, co powoduje, że całkowicie przestaje kontrolować swoje życie. Przyjaciele widząc jego pogarszający się stan zdrowia postanawiają mu pomóc namawiając na podjęcie leczenia w specjalnej klinice w Arizonie, dokąd zobowiązują się go odwieźć.

Niestety, kiedy Wataha po raz kolejny wyrusza w drogę, jak zawsze towarzyszy im pech. Od spotkanych gangsterów Marshalla (John Goodman) i jego ochroniarza Czarnego Douga (Mike Epps) przyjaciele dowiadują się, że z więzienia o zaostrzonym rygorze uciekł sprawca ich wcześniejszych nieszczęść Leslie Chow (Ken Jeoing), który wszedł również w posiadanie kilkudziesięciu milionów dolarów należących do Marshalla. Przekonany, że przyjaciele są jedynymi osobami zdolnymi doprowadzić go do szalonego azjaty, gangster porywa Douga. Chcąc go ocalić Phil, Stu i Alan muszą znaleźć Chowa i doprowadzić go przed oblicze Marshalla. Jeśli im się to nie uda, Doug zginie…

Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-rayi DVD trzeciej części trylogii Kac Vegas, która okazała się kulturowym fenomenem i jednym z największych filmowych przebojów ostatnich lat. Kac Vegas część III został wyreżyserowany przez pomysłodawcę cyklu, Todda Phillipsa, a główne role zagrali w nim znani z poprzednich części Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha i Ken Jeong.


Recenzje
blog comments powered by Disqus