Gorąca laska


DVD Info

Format obrazu: 1.85:1
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, angielski dla niedosłyszących, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, polski, słoweński, turecki, węgierski
Dostęp do: scen
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: Imperial Entertainment

Dodatki

  • sceny usunięte
  • Hot Chick Yearbook - księga pamiątkowa
  • komentarze audio
  • "Starlight" - teledysk

Reżyseria: Tom Brady
Scenariusz: Tom Brady, Rob Schneider
Muzyka: Michael Andrews, John Debney
Zdjęcia: Tim Suhrstedt

Obsada:

Rob Schneider jako Clive Maxtone/Jessica Spencer
Rachel McAdams jako Jessica Spencer
Anna Faris jako April
Matthew Lawrence jako Billy
Sam Doumit jako Eden

Przezabawny Rob Schneider był już żigolakiem i był zwierzakiem! Teraz, za sprawą klątwy, został kimś, kim nie był nigdy przedtem – kobietą!

Jessica Spencer - najpopularniejszą dziewczyna w szkole - jest śliczna i beztroska. Przeżywa jednak trudną lekcję rzeczywistości, gdy pewnego dnia budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny (Schneider). Szybko odkrywa smutną prawdę, że nie łatwo dbać o swój wygląd, kiedy jest się dziewczyną codziennie potrzebującą golenia. Jessica musi znaleźć jakiś sposób, by przekonać przyjaciół, że ona to naprawdę ONA i przede wszystkim powrócić do swego nastoletniego, dziewczęcego ciała.

Twórcy takich komedii jak "Boski żigolo" i "Zwierzak" zrealizowali kolejny zwariowany, niezwykle śmieszny film dla każdego – niezależnie od płci !blog comments powered by Disqus