Nigdy nie będę Twoja

okładka
DVD Info
W wypożyczalni od: 7 lutego 2008
W sprzedaży od: 4 lutego 2008

Format obrazu: 1.78:1, anamorficzny
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1)
Język napisów: polski
Język menu: polski
Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: Vision

Dodatki

  • Zwiastun kinowy,
  • Sylwetki aktorów i twórców,
  • Wypowiedzi aktorów i twórców,
  • Zwiastuny TV,
  • Zwiastuny innych filmów DVD,
  • Inne DVD

Reżyseria: Amy Heckerling
Scenariusz: Amy Heckerling
Zdjęcia: Brian Tufano
Montaż: Kate Coggins

Obsada:

Michelle Pfeiffer jako Rosie
Saoirse Ronan jako Izzie
Paul Rudd jako Adam
Fred Willard jako Marty
Sarah Alexander jako Jeannie
Rory Copus jako Dylan

Komedia romantyczna o tym, co może się zdarzyć, gdy zapracowana samotna matka dorastającej dziewczynki niespodziewanie spotyka na swej drodze mężczyznę, któremu nie można się oprzeć. Efekt jest oszałamiający: w uporządkowane życie odpowiedzialnej kobiety uderza tornado, a zdrowy rozsądek zdecydowanie odmawia posłuszeństwa. To właśnie nazywa się miłość.Autor recenzji dvd: aDiego

Obraz

Jakość obrazu filmu z Michelle Pfeiffer może się podobać. Brak kompresji, czy innych niepotrzebnych artefaktów - obraz jest czysty. „Nigdy nie będę twoja”, jak przystało na romantyczną komedię, utrzymany jest w ciepłej palecie barw. Soczyste odcienie błękitu, zieleni, czerwieni czy żółci wręcz wylewają się z ekranu. W tej cukierkowej otoczce nie ginie znakomita czerń i biel. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek. No chyba, że oko do ekranu.

Ocena: 5/5

Dźwięk

Ciężko stwierdzić gdzie podziała się „przestrzenność”. Być może uciekła wraz z umieszczonymi wyłącznie w centrum dialogami? Niestety dźwięk nie opuszcza środka choćby na moment. Na szczęście nie zapomniano o subwooferze i ten odzywa się głównie podczas mocniejszego muzycznego grania. Gdyby nie muzyka, to ścieżka dźwiękowa filmu „Nigdy nie będę twoja” nie mogłaby się pochwalić dosłownie niczym. Prócz oryginalnej ścieżki dźwiękowej jest również wersja z polskim lektorem.

Ocena: 2.5/5

Dodatki

Dział z bonusami nie wygląda zachęcająco. Na pierwszy ogień dystrybutor zafundował widzowi zwiastun kinowy oraz lecące ciurkiem spoty TV (w tym dwa z podpisem „Sponsorem programu jest...”). Tekstowe sylwetki aktorów, to również już standard w wydawnictwach firmy Vision. Prócz tego równie odgrzewane zwiastuny innych filmów oraz katalog DVD i Vision Music. Najciekawsze z tego wszystkiego są wypowiedzi twórców, w tym aktora Paula Rudda. Niestety zabrakło choć jednego wtrącenia Michelle Pfeiffer. Jestem zawiedziony... Podobnie tym, że znowu moja „ulubiona” woda mineralna nie daje się przewinąć.

Ocena: 2.5/5

Podsumowanie

Trudno mi podsumować to wydanie DVD. Z jednej strony widz otrzymuje znośną komedię romantyczną w dobrej jakości wizualnej. Niestety z audio jest już tragedia, gdyż prędzej jest uwierzyć, że jest to dźwięk DD 2.1, niż DD 5.1. W dodatkach również nieciekawie. Pozostaje chyba tylko wypożyczyć i szybko zapomnieć o tym co się miało w ręku.

Ocena: 2.5/5
blog comments powered by Disqus