Jeszcze raz


plakat filmu Jeszcze raz
Reżyseria: Mariusz Malec
Scenariusz: Erwin Wencel
na podstawie pomysłu Ilony Łepkowskiej i Erwina Wencla
Muzyka: Maciej Zieliński
Zdjęcia: Damian Pietrasik

Obsada:

Danuta Stenka jako Anna
Jan Frycz jako Michał
Ania Antonowicz jako Kasia
Przemek Cypryanski jako Paweł
Mikołaj Krawczyk jako Tomasz
Lech Mackiewicz jako Tadeusz

Dystrybutor: Monolith Films
Rok produkcji: 2007
Data premiery polskiej: 4 stycznia 2008
Tytuł oryginalny: Jeszcze raz
Polska strona filmu: http://www.jeszczeraz.wp.pl
Produkcja: Polska
Gatunek: komedia romantyczna

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Jej styl to bojówki i zwykła podkoszulka. Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę.

Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała.

Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne „męki”. W tym czasie Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.

Kasia świetnie spędza czas na wybrzeżu, pobierając lekcje windsurfingu od bardzo przystojnego Tomusia (Mikołaj Krawczyk). Paweł w tym samym czasie korzysta z życia, imprezując w towarzystwie rozbawionych przyjaciół. Nie umie jednak zapomnieć o Kasi...


Jeszcze raz - galeria plakatów


Jeszcze raz - wydania na nośnikachblog comments powered by Disqus