Jeszcze raz


DVD Info
W sprzedaży od: 20 sierpnia 2008

Język napisów: polski
Język menu: polski
Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: Monolith Video
Reżyseria: Mariusz Malec
Scenariusz: Erwin Wencel
na podstawie pomysłu Ilony Łepkowskiej i Erwina Wencla
Muzyka: Maciej Zieliński
Zdjęcia: Damian Pietrasik

Obsada:

Danuta Stenka jako Anna
Jan Frycz jako Michał
Ania Antonowicz jako Kasia
Przemek Cypryanski jako Paweł
Mikołaj Krawczyk jako Tomasz
Lech Mackiewicz jako Tadeusz

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Jej styl to bojówki i zwykła podkoszulka. Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę.

Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała.

Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne „męki”. W tym czasie Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.

Kasia świetnie spędza czas na wybrzeżu, pobierając lekcje windsurfingu od bardzo przystojnego Tomusia (Mikołaj Krawczyk). Paweł w tym samym czasie korzysta z życia, imprezując w towarzystwie rozbawionych przyjaciół. Nie umie jednak zapomnieć o Kasi...blog comments powered by Disqus