Johnny English

okładka
DVD Info

Format obrazu: 1.85:1
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, polski
Dostęp do: scen
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: Kino Świat

Dodatki

  • realizacja filmu "Johnny English"
  • Test na obserwację (strony menu - ustawione na TOP GAME - sceny usunięte to nagroda)
  • statystyka postaci
  • dodatki DVD-ROM: wyzwanie dla szpiega, do pobrania, charakterystyka szpiega, pierwsza pomoc przy identyfikacji

Reżyseria: Peter Howitt
Scenariusz: William Davies, Neal Purvis, Robert Wade
Zdjęcia: Remi Adefarasin

Obsada:

Rowan Atkinson jako Johnny English
John Malkovich jako Sauvage
Natalie Imbruglia jako Lorna Campbell
Ben Miller jako Bough
Douglas McFerran jako Vendetta

W naszym niepewnych czasach można polegać na naprawdę niewielu rzeczach - jedną z nich są Brytyjskie Służby Specjalne. Na całym świecie znany jest kaliber ich agentów, najnowsze technologie, którymi się posługują, a także ich międzynarodowa sieć wywiadowcza. To właśnie Służby Specjalne są jednym z ostatnich bastionów ludzi honoru, którzy za wszelką cenę stają w obronie "prawdy".

Kiedy więc niewiarygodny plan kradzieży ukochanych przez Brytyjczyków Klejnotów Koronnych zostaje ujawniony, jeden z najlepszych agentów, należący do samej śmietanki organizacji – Agent Numer Jeden zostaje wyznaczony do zadania zapobieżenia kradzieży. Jego misja kończy się jednak bardzo szybko, sześć stóp pod ziemią. Niefortunnie dla Brytyjskich Służb Specjalnych, dosłownie wszyscy najlepsi agenci dołączają do Agenta Numer Jeden w jego wędrówce po zaświatach... Los bowiem sprawia, że na kondukt pogrzebowy zrzucone zostają pociski.

Kto kryje się za tym diabelskim spiskiem? Prawdopodobnie ten sam szalony umysł, który planował kradzież Klejnotów Koronnych. Pozostał tylko jeden człowiek, niosący nadzieję na uratowanie kraju, człowiek, który będzie w stanie pomścić wyeliminowanych z gry tajnych agentów oraz zdemaskować demona kryjącego się za spiskiem mającym na celu pozbawienie kraju ostatnich symboli Imperium – Klejnotów Koronnych.

Do akcji wkracza Johnny English. Agent, który nie zna strachu. Nie zna niebezpieczeństwa. I w ogóle o niczym nie ma bladego pojęcia.blog comments powered by Disqus