Księga dżungli 2 (2xDVD)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 23 października 2007

Seria: Walt Disney przedstawia:
Format obrazu: 16:9
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), słowacki (Dolby Digital 2.0)
Języki napisów: angielski, czeski, polski, słowacki, węgierski
Dostęp do: scen
Nośnik:dwie płyty DVD-9
Dystrybutor: Imperial CinePix

Dodatki

  • Scena niewykorzystana - Zagubiony charakter: Nosorożec Rocky; Jest impulsywny, niezdarny i zabawny! Teraz, tylko na tym DVD poznacie Rocky, nosorożca, który 40 lat po premierze filmu debiutuje w Księdze dżungli.
  • Muzyka i nie tylko
  • "I Wan'na Be Like You" - Teledysk
  • Wybór piosenek Disneya
  • Usunięte piosenki
  • Odkryj aż siedem piosenek, które zostały wycięte i nie znalazły się ostatecznie w filmie, w tym alternatywną wersję słynnego przeboju „The Bare Necessities" / „Pod łapą cały świat"!
  • Komentarze audio
  • Disnejowski Fundusz Ochrony Dzikiej Przyrody

Reżyseria: Steve Trenbirth
Scenariusz: Karl Geurs
Muzyka: Joel McNeely
Montaż: Peter Lonsdale
Producent: Christopher Chase, Mary Thorne

Obsada:

Haley Joel Osment jako Mowgli (głos)
Marek Molak jako Mowgli (głos)
John Goodman jako Baloo (głos)
Jan Prochyra jako Baloo (głos)
Tony Jay jako Shere Khan (głos)
Mariusz Leszczyński jako Shere Khan (głos)
Bob Joles jako Bagheera (głos)
Jerzy Zelnik jako Bagheera (głos)
Jim Cummings jako Pułkownik Hathi (głos)
Janusz Zakrzeński jako Pułkownik Hathi (głos)
Mea Whitman jako Shanti (głos)
Zuzanna Galia jako Shanti (głos)
Connor Funk jako Ranjan (głos)
Jan Machalski jako Ranjan (głos)
John Rhys–Davies jako ojciec Ranjana (głos)
Mariusz Benoit jako ojciec Ranjana (głos)
Jim Cummings jako Kaa / M.C. Małpa (głos)
Jacek Jarosz jako Kaa (głos)
Wojciech Paszkowski jako M.C. Małpa (głos)
Phil Collins jako Lucek (głos)
Jacek Braciak jako Lucek (głos)

Bądź gotów przeżywać nowe przygody wraz z bohaterami kontynuacji jednego z najpopularniejszych filmów animowanych ze studia Walta Disneya. Historia rozpoczyna się w chwili, kiedy pożegnaliśmy Mowgliego w pierwszej części Księgi Dżungli. Wychowywany przez zwierzęta w dżungli chłopiec, zostawia swoich przyjaciół, aby zamieszkać w wiosce, razem z ludźmi. Mowgli rozpoczyna nowe życie, otoczony opieką i miłością rodziny, zyskuje młodszego przyrodniego brata Ranjana i nową koleżankę śliczną Shanti. W dżungli jednak Baloo bardzo tęskni za swoim małym przyjacielem, wybiera się więc do niego z wizytą. Mowgli jest tak bardzo uradowany ze spotkania z dobrym, starym Baloo, że wraca z nim do dżungli, nie uprzedzając swojej nowej rodziny. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy Mowgli ulega hipnotyzującemu spojrzeniu węża o imieniu Kaa i tańczy pod koronami drzew razem z rozbrykanymi małpkami. Wkrótce także chłopiec staje twarzą w twarz ze swoim starym wrogiem, szukającym zemsty tygrysem Shere Khanem. Gdy Ranjan i Shanti zdają sobie sprawę, że Mowgli jest w niebezpieczeństwie, razem z Baloo ruszają mu na ratunek. Gdy zagrożenie mija chłopiec musi dokonać naprawdę trudnego wyboru między swoja miłością do dżungli i Baloo, a ludźmi, którzy są jego prawdziwą rodziną. Wspaniała, tętniąca rytmami dżungli muzyka, nowe piosenki, a także nowa wersja klasycznej, nominowanej do Oscara The Bare Necessities, urocze, pełne kolorytu postaci, moc przygód i zabawy sprawiają, że Księga Dżungli 2 jest godnym następcą swego świetnego pierwowzoru i oczaruje cała rodzinę.blog comments powered by Disqus