Liga Sprawiedliwych: Zagłada (DVD)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 6 lipca 2012

Format obrazu: 1.78:1, 16:9
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.0), turecki (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielska wersja dla niesłyszących, czeski, francuski, polski, turecki
Język menu: polski
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Zapowiedź filmu animowanego DC Universe pt. "Superman vs. The Elite"

Reżyseria: Lauren Montgomery
Scenariusz: Dwayne McDuffie
na podstawie komiksu DC Comics
Muzyka: Christopher Drake

Obsada:

Kevin Conroy jako Batman (głos)
Tim Daly jako Superman (głos)
Susan Eisenberg jako Wonder Woman (głos)
Nathan Fillion jako Green Lantern (głos)
Carl Lumbly jako Martian Manhunter / Ma'alefa'ak (głos)

Życie Supermana, Wonder Woman, Flasha, Green Lantern, Martian Manhuntera, Cyborga i Batmana zmienia się w jednej chwili, gdy wszyscy razem muszą stawić czoło łotrom, którzy przejęli tajny plan awaryjny przygotowany przez Mrocznego Rycerza.

Liga Sprawiedliwych to grupa najwspanialszych superbohaterów i protektorów mieszkańców Ziemi. Lecz według Batmana są to jednocześnie najbardziej niebezpieczni ludzie na całej planecie. Świadomy tego potencjalnego zagrożenia, przez długi czas opracowywał on swój supertajny plan awaryjny, na wypadek gdyby w Lidze doszło kiedyś do buntu. Plan ten został skradziony przez superłotrów. Na jego podstawie, dzięki zawartym w nim informacjom o słabych punktach superbohaterów, Vandal Savage - zdeprawowany, nieśmiertelny i najstarszy człowiek na świecie - uknuł intrygę umożliwiającą skuteczne wyeliminowanie członków Ligii. Przestraszony Bruce Wayne podejmuje kroki  mające na celu uratowanie przyjaciół. Liga Sprawiedliwych musi zmierzyć się ze swoimi alter ego.

Liga Sprawiedliwych: Zagłada (Justice League: Doom) to pełnometrażowy film animowany z 2012 roku w reżyserii Lauren Montgomery, należący do serii "DC Universe Animated Original Movies". Jest to luźna adaptacja komiksowego cyklu JLA: Tower of Babel autorstwa Marka Waida.

Recenzjeblog comments powered by Disqus