Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 21 sierpnia 2015

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: chińskie, polskie, rumuskie, węgierskie
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Batman: Bad Blod - zapowiedź najnowszego filmu animowanego DC Universe

Reżyseria: Sam Liu
Scenariusz: Alan Burnett, Bruce W. Timm
Muzyka: Frederik Wiedmann


Legendarny twórca animacji, Bruce Timm, przedstawia zupełnie nowy film pełnometrażowy ze świata DC Comics. Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory to porywająca historia superbohaterów: Supermana, Batmana i Wonder Woman przedstawiona w zupełnie nowym świecie. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji fabuła wciągnie bez reszty wszystkich fanów DC Comics. Film Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory zadebiutuje na DVD już 21 sierpnia.
 
 
W ŚWIECIE
MROCZNYCH BOHATERÓW NADCHODZI ŚWIT
SPRAWIEDLIWOŚCI
 
 
Przyjrzyj się uważnie, bo to już nie jest Metropolis, jakie znałeś do tej pory. W alternatywnym świecie Superman został wychowany przez parę imigrantów z Meksyku, Batman to Kirk Langstrom – wampiryczny doktor owładnięty obsesją znalezienia antidotum na swoją chorobę, a  Wonder Woman ma na imię Bekka, jest wdową i włada królestwem Darkside.
 
Wybierz się w podróż do alternatywnego świata, w którym Liga Sprawiedliwości to trio obdarzone niezbadanymi mocami. Uciekając się nawet do zastraszania, nowi Superman, Batman i Wonder Woman łączą sprawiedliwość z brutalną siłą. Kiedy grupa słynnych naukowców ulega śmiertelnym „wypadkom”, siły rządowe podążają śladami prosto do Wieży Sprawiedliwości. To gra o wysoką stawkę, pełna intryg, tajemnic i napięcia, która nasuwa pytanie: w jaki sposób sprawiedliwość dosięgnie tych, którzy stoją ponad prawem?
 
 
DODATKI SPECJALNE DVD
 
Batman: Bad Blood - zapowiedź najnowszego filmu animowanego DC Universe
 
Mamy przyjemność przedstawić absolutnie wyjątkową produkcję DC Universe” – powiedziała Mary Ellen Thomas, Warner Bros. Home Entertainment Vice President, Family & Animation Marketing – „Wraz z Brucem Timmem jesteśmy przekonani, że świat przedstawiony w animacji Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory, pełen nieoczkiwanych zwrotów akcji, zmieniający całkowicie  sposób postrzegania dobra i zła, porwie fanów bez reszty”.
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus