Spisek


plakat filmu Spisek
Reżyseria: Jerome Salle
Scenariusz: Julien Rappeneau, Jerome Salle
na podstawie komiksowej serii Jeana Van Hamme'a i Philippe'a Francqa
Muzyka: Alexandre Desplat
Zdjęcia: Denis Rouden

Obsada:

Tomer Sisley jako Largo Winch
Miki Manojlovic jako Nerio Winch
Sharon Stone jako Diane Francken
Anatole Taubman jako Beaumont
Ulrich Tukur jako Dwight Cochrane
Weronika Rosati jako Anna

Dystrybutor: Kino Świat
Rok produkcji: 2011
Data premiery polskiej: 17 czerwca 2011
Tytuł oryginalny: Largo Winch II
Produkcja: Francja
Gatunek: akcja, sensacyjny

Kontynuacja filmu sensacyjnego Largo Winch, porównywanego ze słynnymi seriami przygód Jasona Bourne'a i Jamesa Bonda. Jedna z największych europejskich produkcji roku, do której zdjęcia kręcono w Niemczech, Francji, Belgii, Tajlandii i Hongkongu.

W gwiazdorskiej obsadzie u boku przystojnego Tomera Sisley, dawno niewidzianej na ekranach kin Sharon Stone (Nagi instykt, Kasyno, Broken Flowers) oraz ulubionego aktora Emira Kusturicy - Mikiego Manojlovica (Underground, Czarny kot, biały kot) debiutująca w wysokobudżetowym kinie akcji Weronika Rosati.

Po śmierci ojca Largo Winch (Sisley) dziedziczy niewyobrażalną fortunę i stanowisko prezesa międzynarodowej korporacji "W". Nikt nie podejrzewa nawet, że miliarder postanowi pewnego dnia sprzedać swoje udziały i poświęcić się działalności humanitarnej. Gdy jednak czyhający na akcje firmy "W" potężni konkurenci oskarżą go o dokonanie zbrodni przeciwko ludzkości, a na jego trop wpadnie przebiegła agentka Interpolu (Stone), Winchowi nie pozostanie nic innego, jak udać się w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu dowodów swojej niewinności. Obfitująca w niezwykłe pościgi, walki oraz akrobatyczne wyczyny intryga zawiedzie bohatera w samo serce birmańskiej dżungli...

[opis dystrybutora]


Spisek - galeria plakatów


Spisek - galeria zdjęćblog comments powered by Disqus