LEGO NINJAGO: Władcy Czasu, Część 1 (odcinki 65-69)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 13 września 2017

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0)
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Helmuth Hansen
Scenariusz: Tommy Andreasen, Toby Dutkiewicz, Scott Godon-Decoteau
Muzyka: Mike Kramer, Jay Vincent


Dowiedz się więcej o wydaniu DVD część 2!

Już 22 września 2017 r. na ekranach kin pojawi się pierwsza pełnometrażowa produkcja ze świata LEGO®NINJAGO® - LEGO® NINJAGO®: FILM, zapowiadana jako epickie starcie z lordem Garmadonem w walce o pokój i porządek w Ninjago City.

Duński serial LEGO® NINJAGO powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników ninja przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją. Światowa premiera serialu miała miejsce w styczniu 2011 roku na antenie amerykańskiego Cartoon Network. Na polskim rynku serial zadebiutował 10 lutego 2012 na antenie teleTOON+, gdzie premierowo emitowano serie od pierwszej do trzeciej. Od czwartego sezonu serial emitowany jest na kanale Cartoon Network Polska. W 2016 roku seria LEGO® NINJAGO otrzymała nominację do prestiżowej amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka.

LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 1 - WYDANIE DVD

Mistrz Wu samotnie staje do walki z Akroniksem, jednym z bliźniaczych Władców Czasu, i niemal przypłaca to życiem. Na szczęście wierni uczniowie przychodzą mu z pomocą. Jednak pojawia się nowe niebezpieczeństwo – bezwzględni Obślizgli Wojownicy. Zmagania z nimi nadwyrężą siły drużyny, a choroba mistrza Wu zmusi Lloyda do zajęcia jego miejsca.

ODCINEK 65 – Władcy Czasu
ODCINEK 66 – Początki 
ODCINEK 67 – Czas zdrajców 
ODCINEK 68 – Drapieżniki 
ODCINEK 69 – Przewaga


Recenzjeblog comments powered by Disqus