LEGO Ninjago: Władcy Czasu, Część 2 (odcinki 70-74)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 13 września 2017

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0)
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Helmuth Hansen
Scenariusz: Tommy Andreasen, Toby Dutkiewicz, Scott Godon-Decoteau
Muzyka: Mike Kramer, Jay Vincent


Dowiedz się więcej o wydaniu DVD część 1!

Już 22 września 2017 r. na ekranach kin pojawi się pierwsza pełnometrażowa produkcja ze świata LEGO®NINJAGO® - LEGO® NINJAGO®: FILM, zapowiadana jako epickie starcie z lordem Garmadonem w walce o pokój i porządek w Ninjago City.

Duński serial LEGO® NINJAGO powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników ninja przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją. Światowa premiera serialu miała miejsce w styczniu 2011 roku na antenie amerykańskiego Cartoon Network. Na polskim rynku serial zadebiutował 10 lutego 2012 na antenie teleTOON+, gdzie premierowo emitowano serie od pierwszej do trzeciej. Od czwartego sezonu serial emitowany jest na kanale Cartoon Network Polska. W 2016 roku seria LEGO® NINJAGO otrzymała nominację do prestiżowej amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka.

LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 2 - WYDANIE DVD

Ninja świętują ucieczkę przed Obślizgłą Armią i odzyskanie Szmaragdowego Ostrza Czasu, ale Akronix i jego brat Krux nie poddadzą się tak łatwo. Z determinacją próbują zgromadzić wszystkie cztery ostrza, dlatego zamieniają świątynię Airjitzu w pole bitwy. Na jaw wyjdą kolejne sekrety. Podczas gdy ninja próbują uwolnić mistrza Wu oraz innych zakładników z rąk Władców Czasu, Kai i Nya wybiorą się w przeszłość, aby ocalić przyszłość Ninjago.

ODCINEK 70 – Atak
ODCINEK 71 – Sekrety wychodzą na jaw
ODCINEK 72 – Akcja się zagęszcza
ODCINEK 73 – Powrót do korzeni
ODCINEK 74 – Zagubieni w czasie
blog comments powered by Disqus