LEGO Ninjago, Turniej Żywiołów, Część 1 (odcinki 35-39) - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 15 maja 2015

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0)
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner, Justin Murphy
Scenariusz: The Hageman Brothers
Muzyka: Mike Kramer, Jay Vincent


 
LEGO® Ninjago. Turniej Żywiołów to kolejny zaskakujący, zabawny i pełen akcji sezon popularnego serialu, w którym młodych bohaterów ninja czeka zupełnie nowa misja. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami, zawrą sojusze z nowymi sprzymierzeńcami, wypróbują nową broń i pojazdy, a wszystko to w zupełnie nowej scenerii! 
 
Czy Kai, Jay i Cole uratują Zane'a? Czy uda im się pokonać tajemniczego Mistrza Chena? Na czym dokładnie będzie polegał Turniej Żywiołów? Odpowiedzi szukajcie w nowej serii LEGO Ninjago: Turniej Żywiołów! Części 1 i 2 już na DVD!
 
 
 
 
 
ZUPEŁNIE NOWA ODSŁONA NINJAGO! 
 
LEGO® Ninjago: Turniej Żywiołów to już czwarta odsłona animowanej opowieści o przygodach dzielnych wojowników Ninjago, która dzięki staraniom Galapagos Films wkrótce trafi na sklepowe półki, dając fanom serialu możliwość poszerzenia domowej kolekcji z ulubionymi bohaterami o olejne części. Pierwsza część pojawi się na rynku 15 maja.
 
LEGO NINJAGO: TURNIEJ ŻYWIOŁÓW, CZĘŚĆ 1 (odcinki 35-39) – WYDANIE DVD
 
Utrata Zane’a w bitwie z Mrocznym Władcą doprowadziła do rozłamu w naszej ulubionej drużynie ninja. Jednak kiedy jej członkowie otrzymują tajemnicze zaproszenie na nieznaną wyspę, na której ma się odbyć Turniej Żywiołów Mistrza Chena, domyślają się, że ich przyjaciel żyje. By go odzyskać, będą musieli nie tylko współzawodniczyć z innymi uczestnikami obdarzonymi mocami żywiołów, ale i  stoczyć walkę ze sobą nawzajem.
 
ODCINKI – CZĘŚĆ 1
 
ODCINEK 35 – Zaproszenie
 
Kiedy ninja dostają zaproszenie na Turniej Żywiołów z sugestią, że Zane może wciąż żyć, przyjmują wyzwanie i wyruszają w podróż na Zaginioną Wyspę mistrza występku, Chena, by odzyskać swojego przyjaciela.
 
ODCINEK 36 – Tylko jeden zwycięży
 
Lloyd dowiaduje się na wyspie, że jego ojciec był kiedyś uczniem przebiegłego Mistrza Chena. Gdy ninja spotykają się z podstępnym władcą, uświadamiają sobie, że biorą udział w turnieju, w którym „Zwycięzca może być tylko jeden”.
 
ODCINEK 37 – Przeciwnicy
 
Aby nie stracić szansy na odnalezienie Zane’a, ninja decydują się przetrwać kolejną rundę turnieju, ale Chen miesza im szyki, zmieniając kolejność zawodników i zmuszając Jaya do walki przeciw Cole’owi.
 
ODCINEK 38 – Pojedynek na rolkach
 
Chen napuszcza wszystkich uczestników na siebie, urządzając wyścig na rolkach pod nazwą Ostrze Gromu, podczas którego zawodnicy walczą przeciwko ninja. Wojownicy ninja wymieniają się informacjami na temat Chena i uzyskują pomoc ze strony nowego przymierza, które pozwoli Lloydowi umocnić swoją pozycję w turnieju.
 
ODCINEK 39 – Szpiedzy są wśród nas
 
Ninja zawierają tajne przymierze z wojownikami żywiołów, Cole odnajduje Zane’a, a Nya przebiera się za jedną z tancerek kabuki u Chena, by rozszyfrować jego podstępne plany. Jednak Chen rozdziela przymierze, obiecując zwycięzcy turnieju Laskę Żywiołów i wyjawia, że on również ma swojego szpiega wśród zawodników.
 
O SERIALU
 
Duński serial LEGO Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników Ninjago przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją.
 
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus