LEGO Ninjago, Turniej Żywiołów, Część 2 (odcinki 40-44) - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 19 czerwca 2015

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0)
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner, Justin Murphy
Scenariusz: The Hageman Brothers
Muzyka: Mike Kramer, Jay Vincent


LEGO® Ninjago. Turniej Żywiołów to kolejny zaskakujący, zabawny i pełen akcji sezon popularnego serialu, w którym młodych bohaterów ninja czeka zupełnie nowa misja. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami, zawrą sojusze z nowymi sprzymierzeńcami, wypróbują nową broń i pojazdy, a wszystko to w zupełnie nowej scenerii! 

 
Czy Kai, Jay i Cole uratują Zane'a? Czy uda im się pokonać tajemniczego Mistrza Chena? Na czym dokładnie będzie polegał Turniej Żywiołów? Odpowiedzi szukajcie w nowej serii LEGO Ninjago: Turniej Żywiołów! Części 1 i 2 już na DVD!
 
 
 
 
 
ZUPEŁNIE NOWA ODSŁONA NINJAGO! 
 
LEGO® Ninjago: Turniej Żywiołów to już czwarta odsłona animowanej opowieści o przygodach dzielnych wojowników Ninjago, która dzięki staraniom Galapagos Films wkrótce trafi na sklepowe półki, dając fanom serialu możliwość poszerzenia domowej kolekcji z ulubionymi bohaterami o kolejne części. Druga część pojawi się na rynku 19 czerwca.
 
LEGO® NINJAGO: TURNIEJ ŻYWIOŁÓW,  CZĘŚĆ 2 (odcinki 40-44)  - WYDANIE DVD
 
Chen planuje wykraść moce wszystkich wojowników żywiołów. W ten sposób dokończy zaklęcie, które przemieni jego wyznawców w Anacondrai, i ponownie wywoła Wojnę Wężonów. Ninja muszą znaleźć sposób na pokonanie niepowstrzymanej, wszechpotężnej armii Anacondrai. Muszą też połączyć siły z innymi wojownikami żywiołów, aby stawić czoła armii Chena w ostatecznej bitwie. Jednak ich siły mogą okazać się niewystarczające do powstrzymania wojny, a zwycięstwo może mieć wysoką cenę...
 
ODCINKI – CZĘŚĆ 2
 
ODCINEK 40 – Zaklęcie
 
Nya zdobywa dowód niecnych zamiarów Chena. Pierwszemu uczestnikowi, który ją schwyta, podstępny władca obiecuje awans w turnieju, co z kolei zmusza ninja do znalezienia dziewczyny przed innymi. Lloyd odkrywa, że celem Chena jest pozbawienie wszystkich mocy i dokończenie zaklęcia, które przeobrazi jego wyznawców w Anakondowców i pozwoli mu rozpętać kolejną Wojnę Wężonów.
 
ODCINEK 41 – Ostatni element
 
Po przejęciu mocy pozostałych uczestników turnieju Chenowi brakuje już tylko mocy Lloyda, by rzucić zaklęcie. Wiedząc, że jego córka darzy gorącym uczuciem Kaia, Chen próbuje zwerbować Ninja Ognia, obiecując mu w zamian wyjawić tajemnice na temat jego rodziców. Lloyd próbuje natomiast ocalić ninja, samemu stając do pojedynku z Chenem.
 
ODCINEK 42 – Dzień smoka
 
Chociaż Chenowi nie udaje się rozpętać kolejnej Wojny Wężonów, Clouse przedstawia mu inny plan — jego córka ma zdolność pochłaniania mocy dowolnego z wojowników, więc to ona może dokończyć rytuał. Skylor poznaje w końcu prawdziwe oblicze swojego ojca i wysyła wojownikom ninja sygnał SOS.
 
ODCINEK 43 – Najgorszy koszmar
 
Ninja dołączają do Wu i pytają zmniejszonego Pythora, w jaki sposób mogą rozprawić się z niepokonaną armią Anakondowców. Zanim jednak Pythor zdoła udzielić rady, zostaje porwany przez Anakondowców, a Chen używa esencji, aby jego czciciele już na stałe pozostali w swojej postaci.
 
ODCINEK 44 – Wąwóz Wielkich
 
Ninja dowiadują się o strategicznym miejscu zwanym Wąwozem Wielkich, w którym mogą stoczyć ostateczną bitwę przeciwko armii Anakondowców pod wodzą Chena… Jednak ich oddział, nawet uzbrojony w Perłę Przeznaczenia, wciąż nie jest wystarczająco silny. Na szczęście Pythorowi udaje się uwolnić od Chena i odkryć, że w Księdze Zaklęć istnieje czar, który zdoła zakończyć wojnę. Za użycie go trzeba jednak zapłacić wysoką cenę.
 
O SERIALU
 
Duński serial LEGO Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników Ninjago przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją.
 
 blog comments powered by Disqus