LEGO NINJAGO, Opętanie, Część 1

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 11 września 2015

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0)
Język napisów: brak
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner, Justin Murphy
Scenariusz: The Hageman Brothers
Muzyka: Mike Kramer, Jay Vincent


 
LEGO® NINJAGO: Opętanie to już piąty sezon animowanej opowieści o przygodach dzielnych wojowników Ninja, który wkrótce trafi na sklepowe półki, dając fanom serialu możliwość poszerzenia domowej kolekcji o kolejne ekscytujące odcinki. Pierwsza część pojawi się na rynku 11 września, druga zadebiutuje na DVD 6 listopada!
 
 
LEGO NINJAGO: OPĘTANIE, CZĘŚĆ 1 (odcinki 45-49) – WYDANIE DVD
 
Pokonanie Mistrza Chena oraz jego armii zjednoczyło wojowników Ninja i umocniło ich potęgę. Niestety Lloyd wciąż przeżywa odejście ojca do Przeklętej Krainy i zaczyna wątpić w sens kroczenia drogą, którą obrał. Kai przysięga, że będzie się nim opiekował, jednak sytuacja komplikuje się, gdy złowieszczy Moro pod postacią chłodnego wiatru wdziera się w ciało Lloyda i przejmuje kontrolę nad Zielonym Ninja. Przyjaciele ruszają na ratunek opętanemu Lloydowi. Będą musieli go odnaleźć, zanim dotrze do  Zaginionego Grobowca Pierwszego Mistrza Spinjitzu i odnajdzie potężny relikt zwany Wielkim Kryształem. W trakcie długiej i niebezpiecznej podróży bohaterowie przemierzą nieodkryte krainy, zyskają nowych sprzymierzeńców oraz potężną broń i stawią czoła groźnym duchom. Czy uda im się powstrzymać Moro przed sprowadzeniem na ziemię potwornego boga z Przeklętej Krainy? Czy ocalą Ninjago przed niszczycielską klątwą? Czy Lloyd wyzwoli się spod wpływu złego ducha?
 
 
ODCINKI – CZĘŚĆ 1
 
ODCINEK 45 – Wiatry zmian
 
Kai obiecuje zaopiekować się Lloydem, który po stracie ojca zaczął wątpić w sens swojej dalszej podróży. Jednak kiedy Wu wysyła ich, by zajęli się jego nową herbaciarnią, Lloyd wyrusza w samotną misję... I odkrywa, że wpadł w zasadzkę DUCHA, który uciekł z Przeklętej Krainy.
 
ODCINEK 46 – Opowieść o duchach
 
Kiedy Moro rusza w pościg za Perłą Przeznaczenia i kradnie laskę Wu, Sensei opowiada historię Moro: chłopca, który chciał zostać Zielonym Ninja — bohaterowie zaś odkrywają, że laskę Wu zdobią 3 symbole, powiązane z Grobowcem Pierwszego Mistrza Spinjitzu. Ma się w nim znajdować tajemniczy relikt, zdolny wpływać na bieg wydarzeń w Ninjago.
 
ODCINEK 47 – Co nas nie zabije, to nas wzmocni
 
Ninja wyruszają do wioski Stiix, by odnaleźć złodzieja, który wykradł zwój Airjitzu. Wyrachowany Ronan nie zamierza pozbyć się go tanio, dlatego ninja muszą zarobić jakoś pieniądze w porcie. Kiedy nie udaje im się zebrać odpowiedniej kwoty, postanawiają ukraść zwój — na ich drodze stają jednak Moro i Sowlarcha.
 
ODCINEK 48 – Nawiedzona Świątynia
 
Ninja dowiadują się o innym źródle poznania Airjitzu — duchu Senseia Yanga z nawiedzonej świątyni. Otrzymują jednak przestrogę: jeśli o wschodzie słońca będą dalej uwięzieni w budynku, sami także zamienią się w duchy. Tymczasem Nya, pełna wątpliwości, czy może stać się prawdziwą Ninja Wody, przerywa szkolenie, by zabrać Ronana do swojej jaskini Samurajki X... Trafia jednak na Moro.
 
ODCINEK 49 – Ciuciubabka
 
Po zgłębieniu arkanów Airjitzu ninja dowiadują się o kolejnym etapie na drodze do odnalezienia grobowca — zdobyciu Miecza Świątyni z Królestwa Chmur. Ninja wyruszają w swoich mechach na ryzykowną wyprawę przez zamiecie śnieżne ku szczytowi najwyższej z gór. Z kolei Cole ciężko znosi fakt, że jest teraz duchem.
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus