LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 1

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 15 listopada 2015

Dźwięk:polski (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), włoski (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 5.1), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 5.1)
Język napisów: francuskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner, Martin Skov
Scenariusz: Michael Price, Matty Smith
Muzyka: John Williams


Dowiedz się więcej o wydaniu DVD części 2!

 

LEGO® Star Wars: Opowieści droidów, to najnowszy serial animowany z uniwersum Star Wars i LEGO, w których dwa legendarne droidy, C-3PO i R2-D2 snują historie zaczerpnięte z sześciu klasycznych fabularnych epizodów Gwiezdnych wojen. Wydanie DVD LEGO Star Wars: Opowieści droidów pojawia się na rynku w dwóch częściach. Pierwsza zadebiutowała na DVD 30 listopada 2015 r., druga pojawi się w ofercie Galapagos Films już 15 stycznia.

 

LEGO STAR WARS: OPOWIEŚCI DROIDÓW, CZĘŚĆ 1  – WYDANIE DVD
 
Dołącz do intergalaktycznej przygody i świętuj wielkie zwycięstwo w wiosce Ewoków na Endorze! Spotkaj C-3PO i R2-D2, Luke'a, Leię, Hana i Chewbaccę oraz pozostałych Rebeliantów w dwóch wyjątkowych odcinkach: "Ucieczka z Endoru" i "Kryzys na Coruscant". 
ODCNIKI:
UCIECZKA Z ENDORU 
 
Dołącz do intergalaktycznej przygody i świętuj wielkie zwycięstwo w wiosce Ewoków na Endorze! C-3PO i R2-D2, Luke, Leia, Han i Chewbacca oraz pozostali Rebelianci podczas uczty słuchają niezwykłych opowieści o początkach konfliktu między Jedi i Sithami. W tym samym czasie ma miejsce przypadkowe porwanie R2-D2, podczas kradzieży statku Admirała Ackbara.
 
KRYZYS NA CORUSCANT 
 
Pościg C-3PO i Ackbara za tajemniczym osobnikiem, który ukradł statek Ackbara i porwał R2-D2 doprowadza ich na Coruscant. Widząc zrujnowaną stolicę Imperium C-3PO po raz pierwszy od wielu lat odzyskuje pamięć. Opowiada Ackbarowi o czasie, gdy razem z R2-D2 walczył u boku Obi-Wana Kenobiego, Yody i Anakina Skywalkera.
 

Recenzjeblog comments powered by Disqus