LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 2

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 15 stycznia 2016

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 2.0), włoski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 2.0)
Języki napisów: angielskie, francuskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner, Martin Skov
Scenariusz: Michael Price, Matty Smith
Muzyka: John Williams


Dowiedz się więcej o wydaniu DVD części 1!

 

LEGO® Star Wars: Opowieści droidów, to najnowszy serial animowany z uniwersum Star Wars i LEGO, w których dwa legendarne droidy, C-3PO i R2-D2 snują historie zaczerpnięte z sześciu klasycznych fabularnych epizodów Gwiezdnych wojen. Wydanie DVD LEGO Star Wars: Opowieści droidów pojawia się na rynku w dwóch częściach. Pierwsza zadebiutowała na DVD 30 listopada 2015 r., druga pojawi się w ofercie Galapagos Films już 15 stycznia.
 
 
LEGO STAR WARS: OPOWIEŚCI DROIDÓW, CZĘŚĆ 2  – WYDANIE DVD
 
Przeżyj ponownie intergalaktyczne przygody z LEGO® Star Wars! Droid C-3PO kontynuuje opowiadanie historii z fabularnych filmów Gwiezdne Wojny. W trzech nowych odcinkach: "Misja do Mos Eisley", "Lot Sokoła" i "Manewr na Geonosis" spotkasz dobrze znanych ci bohaterów oraz wyjaśnisz zagadkę porwania R2-D2.
 
ODCINIKI:
 
MISJA DO MOS EISLEY
 
Podczas podróży na Tatooine, C-3PO wspomina ekscytujące przygody, które przeżył razem z R2-D2 i drużyną Rebeliantów: Herą, Kananem, Zebem, Sabine, Ezrą i Chopperem. Poszukiwania R2-D2 doprowadzają C-3PO do jednej z najbardziej znanych kantyn w Mos Eisley, gdzie opowiada historię heroicznej pomocy, jakiej udzielił R2-D2 Luke’owi, Hanowi, Lei i Chewbacce, podczas wydarzeń z „Nowej nadziei”. C-3PO widzi R2-D2 i jego tajemniczego porywacza odlatujących wraz z grupą droidów kupionych od Jawów. Wygląda na to, że wszystko przepadło, gdy nagle tuż przed C-3PO ląduje Sokół Millennium, z Chewiem za sterami! C-3PO przekonuje Chewiego, aby odwołał swoje wakacje i poleciał z nim w pogoń za R2-D2 i jego porywaczem.
 
LOT SOKOŁA
 
Gdy Sokół Millennium przemierza kosmos w poszukiwaniu R2-D2 i jego nieznanego porywacza, zaniepokojony C-3PO opowiada Chewbacce i drugiemu pilotowi Nienowi Nunbowi o wstrząsających wydarzeniach z „Imperium kontratakuje”. Kończy opowieść, gdy odbiera słaby sygnał od R2-D2 z Geonosis. Tam C-3PO szczęśliwie spotyka się z R2-D2, a tajemniczym porywaczem okazuje się… Lando Calrissian! Wyjaśnia on, że zostali wplątani w plany Generała Veersa, który chce użyć droidów do ponownego uruchomienia fabryki na Geonosis, znanej z „Ataku klonów”, i stworzyć nową armię droidów bojowych, aby móc zaatakować Luke’a i Rebeliantów.
 
MANEWR NA GEONOSIS
 
C-3PO, R2-D2, Lando, Chewbacca i Nien Nunb zostają uwięzieni w fabryce droidów na Geonosis. Tymczasem Generał Veers i jego szturmowcy uruchamiają maszyny, i zaczynają tworzyć nową armię droidów bojowych. Aby odwrócić uwagę strażników, C-3PO opowiada szturmowcom niezwykłą opowieść o tym jak on, R2-D2, Lando i inni pokonali Imperium zapewniając tym samym „Powrót Jedi”. R2-D2 udaje się uciec i uratować przyjaciół dzięki Sokołowi Millennium. Rozpoczyna się bitwa, w której bohaterscy Rebelianci zwyciężają. Powracają na Endor, gdzie wraz z Lukiem, Leią i Hanem ponownie świętują zwycięstwo wspólnie z Ewokami. 
 blog comments powered by Disqus