Magic Mike XXL - Wydanie Blu-ray

okładka
Blu-ray Info
W sprzedaży od: 20 listopada 2015

Dźwięk:czeski (), angielski (), węgierski (), polski (), rosyjski (), tajski (), turecki (), angielski dla niedosłyszących ()
Języki napisów: angielskie, arabskie, bułgarskie, chińskie, chorwackie, czeskie, estońskie, hebrajskie, indonezyjskie, koreańskie, litewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, słoweńskie, tajskie, tureckie, węgierskie, łotewskie
Nośnik:jedna płyta Blu-ray
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Układ taneczny Magic Mike'a
  • Rozszerzona scana tańca Malika

Reżyseria: Gregory Jacobs
Scenariusz: Reid Carolin, Channing Tatum
Zdjęcia: Steven Soderbergh

Obsada:

Channing Tatum jako Magic Mike
Matt Bomer jako Ken
Joe Manganiello jako Big Dick Richie
Kevin Nash jako Tarzan
Adam Rodriguez jako Tito
Gabriel Iglesias jako Tobias
Amber Heard jako Zoe
Donald Glover jako Andre
Stephen Boss jako Malik
Michael Strahan jako Augustus

 

Dowiedz się więcej o wydaniu DVD!

 

JAK ZACZAROWAĆ KOBIETĘ
 
Zrealizowany za zaledwie 7 milionów dolarów Magic Mike nieoczekiwanie stał jednym z największych filmowych przebojów roku 2012. Doceniony zarówno przez widzów jak i krytyków w samych tylko kinach zarobił ponad 160 milionów dolarów dodatkowo utwierdzając status Channinga Tatuma jako jednej z najgorętszych gwiazd Hollywood. Teraz rozpalający publikę do czerwoności tancerz i striptizer powraca w filmie Magix Mike XXL, który już 20. listopada zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films!
 
Film Magic Mike opowiadał historię Mike’a (Channing Tatum), przedsiębiorczego młodego mężczyzny obdarzonego wieloma talentami i niezwykłym urokiem osobistym, marzącego o otwarciu własnego interesu. Aby zebrać potrzebne na ten cel pieniądze ima się różnych zajęć, od pracy na budowie po naprawę samochodów, ale największe sukcesy odnosi jako… striptizer. 
 
Mike jest bowiem liderem gorącego męskiego zespołu tancerzy erotycznych Kings of Tampa, który od lat rozgrzewa do białości scenę klubu Xquisite. Oryginalny styl i nieamowite popisy choreograficzne sprawiają, że coraz większe rzesze kobiet go kochają i wydają coraz większe sumy pieniędzy, a szczęście właściciela klubu Dallasa (Matthew McConaughey) rośnie z każdym dniem.
 
Kiedy jednak Mike spotyka na swojej drodze piękną Brooke (Cody Horn) po raz pierwszy zaczyna myśleć o tym, żeby się ustatkować….
 
Akcja filmu Magic Mike XXL rozpoczyna się trzy lata po tych wydarzeniach. Mike nie jest już striptizerem, ale szare życie, w jego przypadku, nie okazało się usłane różami. Założona przez niego firma produkująca meble ledwo przędzie, a związek z Brooke należy już do przeszłości. Kiedy zatem na jego drodze stają dawni koledzy z zespołu Kings of Tampa postanawia się do nich przyłączyć. Wspólnie z nimi wyrusza  podróż do Myrtle Beach, gdzie odbywa się największy zlot tancerzy erotycznych.
 
− W pierwszym filmie chodziło bardziej o pokazanie, że odrzuca ten styl życia, ponieważ obawiał się, że może go to powstrzymywać przed przekonaniem się, co jeszcze mógłby robić w życiu. Teraz, kiedy z tym skończył, i upłynęło trochę czasu, przypomina sobie o wszystkim, co było dobre, fajne i zabawne, a przede wszystkim o chłopakach, którzy razem z nim przeżywali tę przygodę. (…) Spotykamy go po raz kolejny w momencie, kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuje znowu poczuć tę adrenalinę. Chce znów rzucić się w ten szaleńczy wir, aby poczuć, że żyje – mówi odtwórca głównej roli Channing Tatum.
 
− Chciałem się dowiedzieć, co się stało z tymi facetami. Uwielbiam te postaci, a możliwość śledzenia ich dalszych losów naprawdę mnie zaintrygowała. Do tego dochodzi jeszcze wątek ponownego nawiązania przez Mike’a więzi i przyjaźni z chłopakami. Zdaje sobie też sprawę z tego, że za nimi tęsknił, a oni czuli to samo w stosunku do niego. Miałem poczucie, że wspaniale będzie ponownie zebrać ekipę i nakręcić film drugi – dodaje reżyser Gregory Jacobs.
 
 
Historia opowiedziana w filmie Magic Mike była inspirowana wydarzeniami z życia samego Channinga Tatuma, który przed laty dorabiał pracując w nocnych klubach jako tancerz erotyczny. W tamtych czasach Tatum wziął również udział  zlocie striptizerów, które to wydarzenie stało się podstawą fabuły drugiej części obrazu. − Chcieliśmy zawrzeć ten pomysł w pierwszym filmie, ale jego realizacja wymagała tak dużych nakładów, że sam w sobie stanowił materiał na kolejny film – wyjaśnia scenarzysta Red Carolin.
 
Pracując nad filmem Magic Mike XXL twórcy postawili sobie za zadanie przybliżenia widzom znanych z pierwszej części postaci przyjaciół Mike’a, członków tanecznej grupy Kings of Tampa. − Spędziliśmy wiele czasu, dopracowując i wplatając wątek każdej z tych postaci do fabuły. Chcieliśmy, aby pozostali bohaterowie także mieli swoje historie oraz aby każdy z nich dostał swoje pięć minut w filmie – mówi reżyser Gregory Jacobs
 
− Każdy wziął sobie do seria litery XXL − mówi aktor Matt Bomer wcielający się w postać Kena, który dodatkowo zadebiutował w filmie jako piosenkarz. − Daliśmy z siebie wszystko, bo w tym filmie każde zdarzenie prowadzi do punktu kulminacyjnego całej podróży, w którą ci kolesie chcą wyruszyć razem. Chcą skończyć karierę z przytupem, aby bez względu na to, co stanie się później, mogli powiedzieć:„Zamknęliśmy ten rozdział na wysokim C” – dodaje. 
 
− Mimo że to sequel, „Magic Mike XXL” może śmiało uchodzić za odrębny film drogi lub film taneczny, który według mnie będzie zaskakiwał i bawił widzów na każdym kroku − zdradza producent filmu Nick Wechsler.
 
Twórcy filmu mieli świadomość, że będą musieli zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej w przypadku każdego numeru tanecznego, jednocześnie zachowując to, za co widzowie pokochali Magic Mike’a. Dlatego też ponownie zaprosili do współpracy Alison Faulk, choreografkę, która pracowała przy pierwszej części filmu. Do ekipy filmowej ponownie dołączyli także scenograf Howard Cummingsi projektant kostiumów Christopher Peterson, którzy uwspółcześnili i dostosowali pomieszczenia oraz garderobę tak, aby odzwierciedlały trzyletni przeskok czasowy, ale nie pozwoliły zapomnieć o osobowościach i pochodzeniu tych facetów.
 
Na planie wytworzyła się tak przyjazna atmosfera, że aktorzy, którzy skończyli zdjęcia w danym dniu, często zostawali do późna w nocy, aby przyglądać się występom innych i zachęcać ich do jeszcze bardziej wytężonej pracy. − Można to porównać do powrotu na obóz letni i spotkania się tam z wszystkimi przyjaciółmi. Każdy chciał to zrobić. Spodobał im się scenariusz, a po podjęciu decyzji o wzięciu udziału w projekcie istniejąca między nimi więź była gwarantem tego, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zostać możliwie najlepszymi tancerzami. Dobra zabawa, która towarzyszy im na ekranie, jest autentyczna. Oni naprawdę się lubią – wspomina producent Nick Wechsler.
 
Produkcja filmu rozpoczęła się w 31. Sierpnia 2014 roku w Myrtle Beach w Południowej Karolinie, a pod koniec września ekipa przeniosła się do Savannah w stanie Georgia. Film kręcono zgodnie z napiętym 30-dniowym grafikiem zdjęciowym. Jednak przygotowania do produkcji rozpoczęły się wiele miesięcy wcześniej, kiedy odtwórcy głównych ról pracowali nad swoją wytrzymałością, siłą, wyczuciem czasu i krokami tanecznymi, doprowadzając swoje i tak już umięśnione ciała do życiowej formy.
 
Na ekrany amerykańskich kin film Magic Mike XXL wszedł pierwszego lipca 2014 roku w pierwszy weekend odnotowując przychód w wysokości blisko 13 milionów dolarów (realizacja produkcji pochłonęła niecałych 15 milionów dolarów).
 
− Główne role w tym filmie grają faceci, którzy robią wszystko, co powinni robić faceci, a jednocześnie starają się odkryć, czego pragną kobiety. Tym razem widzowie poznają ich nieco lepiej i odkrywają, jakimi są ludźmi. Oczywiście każdy z nich jest trochę szalony na swój sposób. Chcą po prostu żyć własnym życiem, a przy tym świetnie się bawić. Często prowadzi to do przezabawnych i wręcz absurdalnych sytuacji, ale na tym polega przyjaźń – mówi Channing Tatum
 
− Mam nadzieję, że widzowie poczują się tak, jakby wyruszyli w podróż z tymi chłopakami, i uznają, że była to zabawna i szalona wyprawa z dobrymi przyjaciółmi. Przede wszystkim wierzę, że będzie im się oglądało ten film tak samo dobrze, jak nam się go kręciło – dodaje reżyser Gregory Jacobs
 
WYDANIE BLU-RAY™ I DVD 
 
Film Magic Mike XXL na Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 20. listopada. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
  • UKŁADY TANECZNE 
  • GEORGIA I MALIK - NIEPOWTARZALNY WYSTĘP NA SCENIE
blog comments powered by Disqus