Pacific Rim DVD

patronat gildii
okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 22 listopada 2013

Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Komentarz Guillermo Del Toro
  • Gagi z planu
  • Sceny niewykorzystane

Reżyseria: Guillermo del Toro
Muzyka: Ramin Djawadi
Zdjęcia: Guillermo Navarro

Obsada:

Charlie Hunnam jako Raleigh Becket
Charlie Day jako Newt Gotlieb
Idris Elba jako Stacker Pentecost
Clifton Collins Jr. jako Tendo Choi
Robert Kazinsky jako Yancy Antrobus
Max Martini jako Herc Hansen
Rinko Kikuchi jako Mako Mori
Ron Perlman jako Hannibal Chau
Diego Klattenhoff jako Yancy Becket
Robert Maillet jako Porucznik S. Kaidanovsky
Heather Doerksen jako Porucznik A. Kaidanovsky
Charles Luu jako Jeden z braci Wei Tang
Lance Luu jako Jeden z braci Wei Tang
Mark Luu jako Jeden z braci Wei Tang

Dowiedz się więcej o wydaniu Blu-Ray

ABY WALCZYĆ Z POTWORAMI, SAMI STWORZYLIŚMY POTWORY

Guillermo del Toro, nominowany do Oscara® twórca hipnotycznego „Labiryntu fauna”, powraca. „Pacific Rim” to zachwycająca wizualnie, epicka superprodukcja, która nikogo nie pozostawi obojętnym. Obraz debiutuje na Blu-ray 3DBlu-rayi DVD w ofercie Galapagos Films już 22 listopada!

W 2013 roku olbrzymie potwory – Kaiju − przybyłe z tajemniczego portalu na dnie Pacyfiku, zaczynają niszczyć ludzkie miasta. Kiedy tradycyjna broń staje się niewystarczająca, do walki z bestiami opracowany zostaje nowy rodzaj maszyn bojowych. Skuteczne w starciu z monstrami okazują się potężne roboty, zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły połączone są za pomocą specjalnego neuropomostu. Z czasem jednak ataki potworów stają się coraz częstsze, a bestie coraz większe i groźniejsze. Już nawet Jaegery przegrywają w starciu z Kaiju. Zapada decyzja o zamknięciu projektu finansowania maszyn. Jednak nie wszyscy mogą się z tym pogodzić…

Dowódca programu Stacker Pentecost (Idris Elba) chce spróbować jeszcze jednego, ostatecznego ataku. Jego celem ma być portal przez który Kaiju przedostają się do naszego świata. Wierzy, że tylko zniszczenie przejścia może ocalić ludzkość przed zagładą. O pomoc prosi byłego pilota Jaegerów Raleigha Becketa (Charlie Hunnam), który 5 lat wcześniej, po śmierci brata, porzucił wojsko. Jego partnerką zostaje niedoświadczona ale świetnie wyszkolona Mako Mori (Rinko Kikuchi) – przybrana córka Pentecosta. Razem mają pokierować legendarnym, choć pozornie przestarzałym, Jaegerem. Ta dwójka, to ostatnia nadzieja ludzkości w obliczu nadciągającej apokalipsy.

Galapagos Films z dumą przedstawia wydanie Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD najbardziej widowiskowego filmu roku. „Pacific Rim” to najnowsze dzieło nominowanego do Oscara® hiszpańskiego reżysera-wizjonera Guillermo del Toro, autora doskonałego „Labiryntu fauna”. Główne role w filmie zagrali gwiazda serialu „Synowie anarchii” Charlie Hunnam, uhonorowany Złotym Globem Idris Elba („Prometeusz”) oraz nominowana do Oscara® Rinko Kikuchi („Babel”).

W obsadzie „Pacific Rim” znaleźli się także zdobywca Złotego Globu Ron Perlman, który z Guillermo del Toro współpracował już przy realizacji dwóch części „Hellboya”, Diego Klattenhoff („1000 lat po Ziemi”), Charlie Day („Szefowie wrogowie”), Burn Gorman („Mroczny Rycerz powstaje”), Max Martini („Szeregowiec Ryan”), Robert Kazinsky (serial „Czysta krew”) i nominowany do nagrody Emmy Clifton Collins Jr. (serial „Zdarzenie”).

blog comments powered by Disqus