Postacie "Rozmów nocą"

plakat filmu Postacie "Rozmów nocą"

MATYLDA (Magdalena Różczka)

Nie opuszczał deski, wypijał kawę i miał inną! U norników preriowych naukowcy znaleźli gen odpowiedzialny za monogamię… Ja chcę nornika preriowego!

Samodzielna, atrakcyjna kobieta, która nie szuka już księcia na białym koniu. Niezależność stanowi dla niej życiową wartość. Znalazła swoją pasję i sposób na życie - lepi anioły z ciasta i sprzedaje je do galerii. Mieszka z przyjaciółką. Najważniejsze myśli zapisuje na papierze toaletowym, żeby nie uciekły. Lubi cebulę, colę i ketchup z McDonald’s… i jak każdy podświadomie szuka prawdziwej miłości.

BARTEK (Marcin Dorociński)

Jemy po to, żeby żyć, żyjemy po to, żeby kochać”- tak rozpoczyna swoją książkę pewien młody, zdolny kucharz.

Romantyk, ale twardo stąpający po ziemi. Właśnie postanowił otworzyć się na milion samotnych kobiet żyjących w jego mieście, wyrusza więc na łowy. Nie szuka jednak królewny, szuka prawdziwej miłości. Wieczorami, w przerwie na wypatrywanie wymarzonej połówki pomarańczy, pisze książkę kucharską.

WERONIKA (Weronika Książkiewicz)

Z Krzyśkiem koniec. Dla niego gra wstępna oznaczała zdjęcie skarpetek. Niech mnie ktoś przytuli!

Kompletnie szalona przyjaciółka Matyldy. Łakoma na ludzi i życie. Seksapil jest jej bronią i atutem. Wierzy, że kobiecość jest najlepszym sposobem, jakiego może użyć dziewczyna w walce z męskim światem. Ze wszystkich języków najlepiej opanowała mowę ciała. Umiejętność tę wykorzystuje do testowania kolejnych „facetów swojego życia”…

KAROLINA (Roma Gąsiorowska)

„K” jak Kasia czy „K” jak Karina? Konformisto cholerny!

Przyjaciółka Bartka, dziewczyna o niebanalnej urodzie i wyjątkowych zdolnościach zjednywania sobie ludzi. Typ kumpeli, z którą faceci raczej się przyjaźnią, niż ciągną do łóżka. Dla swojego wybranka jest gotowa poświęcić kawałek… własnych pleców.

MAX (Sambor Czarnota)

Kto by tam wierzył w kobiece NIE? Mówicie NIE, a myślicie TAK. Więc dlaczego NIE!?

Elegancki i szarmancki. Jak przystało na „prawdziwego” faceta na wszystkie piękne kobiety reaguje w jeden, typowy sposób. We własnym mniemaniu jest niezwykle atrakcyjny i pociągający. Wierzy, że może zdobyć każdą dziewczynę.

MISIEK (Michał Piela)

Foczka wskakuj, bo mi felgi stygną

Mężczyzna o powierzchowności bodyguarda. Miłośnik tuningu i hip-hopu. Z drugiej strony człowiek o gołębim sercu. Nieśmiały w stosunku do kobiet i nieporadny w okazywaniu uczuć. Mimo to potrafi budzić w płci pięknej żywe emocje…

RADIOWIEC (Arkadiusz Jakubik)

To, że ma ogolone nogi i czerwoną bieliznę, nie jest przypadkiem! A zamiast pomidorówką, pachnie drogimi perfumami, to nie przypadek. To sygnał. Każdy jej por błaga, wrzeszczy: WEŹ MNIE!

Dowcipny gwiazdor eteru nie do końca panujący nad swoimi emocjami. Ma ogromne doświadczenie w kwestii relacji damsko – męskich, ale wszystkie rozważania na temat związków sprowadza do zachowań seksualnych. Marzy o partnerce, która nadmiar życiowej energii potrafi wyładować w intymnych sytuacjach.

MAMA BARTKA (Joanna Żółkowska)

Przez ostatnie lata byłam dla ciebie i ojcem i matką i jako ojciec mówię ci SIADAJ. Posłuchaj tego. Taki kop, że kapcie spadają.

Typowa kochająca matka, ale nietypowa kobieta. Życie czerpie garściami, a energii pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. Szalona i awangardowa – uwielbia ciężką i głośną muzykę oraz dobrą zabawę. Od zawsze otwarta na nowe doświadczenia, ma za sobą przygody na tylnej kanapie samochodu przy przebojach The Doors i na pewno jeszcze sporo przed sobą…


blog comments powered by Disqus