Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 14 marca 2018

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: polskie, rumuńskie, węgierskie
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Klasyczne krótkometrażówki: Nowe dreszczowce Scooby-Doo, Tajemniczy wynalazek

Reżyseria: Jake Castorena
Scenariusz: James Tucker
Muzyka: Kristopher Carter


Gdy Scooby-Doo i Brygada Detektywów trafiają na przeciwników, z którymi nie mogą sobie dać rady, na ratunek spieszy Mroczny Rycerz! Niezastąpiona ekipa specjalizująca się w rozwiązywaniu zagadek powraca i łączy siły z największą gwiazdą wśród superbohaterów w najnowszej pełnometrażowej produkcji Warner Bros. Animation i DC Entertainment. Animacja Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 marca.
 
Kiedy supertajni agenci: Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma dowiadują się, że ich odwieczni wrogowie zdecydowali się zawrzeć pakt i wspólnie terroryzować miasto, łączą siły z Batmanem – najlepszym detektywem na świecie. Niezwykłe przymierze spowoduje, że na drodze ekipy, wyposażonej w zapas Scooby-chrupek, obok znanych im czarnych charakterów, takich jak Spooky Space Kook, Gentleman Ghost, Górnik czy Ghost Clown staną najwięksi nieprzyjaciele Batmana: Joker, Kobieta-Kot, Człowiek-Pingwin, Poison Ivy oraz Harley Quinn. Na szczęście nie zabraknie także sprzymierzeńców Batmana, takich jak Człowiek-Zagadka, Aquaman, Plastic Man czy Marsjanin Łowca. Nawet wytrwani znawcy superbohaterów nie zgadną, kto kryje się w przebraniu największego złoczyńcy, dopóki „wścibskie dzieciaki” z Brygady Detektywów nie ściągną z jego twarzy maski.
 
Prawdziwi wielbiciele Scooby-Doo wiedzą, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Batman łączy siły z Brygadą Detektywów. Batman i Robin zaliczyli gościnny występ w animacji Scooby-Doo 45 lat temu, kiedy to wspomogli słynną ekipę detektywów w dwóch filmach z serii Największe zagadki Scooby-Doo: Nowe dreszczowce Scooby- Doo i Tajemniczy wynalazek.
 
- Scooby-Doo nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych marek w kanonie Warner Bros., a my cieszymy się, że mamy okazję połączyć w jednej animacji gang Scooby'ego z wybitnym stróżem prawa - Batmanem - mówi Mary Ellen Thomas, wicedyrektor Warner Bros. - Zarówno młodsi, jak i starsi fani mogą liczyć na ekscytujący seans oferujący niezapomniane wrażenia – i, miejmy nadzieję, kilka Scooby- chrupek – a to wszystko na DVD.
 
WYDANIE DVD
 
Film pełnometrażowy „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki” na DVD zadebiutuje już 14 marca! W wydaniu nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych w postaci klasycznych filmów krótkometrażowych:
  • Nowe dreszczowce Scooby-Doo
  • Tajemniczy wynalazek
blog comments powered by Disqus