Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 23 października 2015

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), rumuński (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielskie, arabskie, poskie, rumuńskie, węgierskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Czy jesteś Scooby-Doo czy Kudłatym?
  • Gagi z planu

Reżyseria: Spike Brandt, Tony Cervone
Scenariusz: Kevin Shinick
Muzyka: Andy Sturmer


 
Szalona, rockowa, pełnometrażowa przygoda ze Scooby-Doo zadebiutuje na DVD już 23 października!
 
 
Przygotuj się na mocne brzmienie! Scooby-Doo i jego przyjaciele staną na scenie u boku legendarnej grupy rockowej KISS w zupełnie nowej przygodzie nie-z-tego-świata! Odwiedź wraz z detektywami „Świat KISS” – park rozrywki dla fanów zespołu – i zbadaj serię tajemniczych wypadków. Czy przebiegłość Brygady i siła brzmienia KISS ocalą świat przed zagładą? W filmie można będzie usłyszeć utwór „Don't Touch My Ascot”, który grupa KISS nagrała specjalnie na potrzeby nowej produkcji ze Scooby-Doo! Film Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 października!
 
Tym razem Scooby-Doo, Daphne, Velma, Kudłaty i Fred wyruszą do Detroit Rock City, gdzie będą musieli rozwiązać zagadkę tajemniczej Wiedźmy, która przerwie halloweenowy koncert zespołu KISS i zacznie siać spustoszenie w parku rozrywki poświęconym legendarnej formacji. Szybko okaże się, że ambitna Wiedźma ma bardziej dalekosiężne plany – zamierza unicestwić całą planetę! Tymczasem na placu boju pojawi się konkurencyjna ekipa detektywów. Czy dzielna Brygada nauczy się współpracować z rywalami w imię większego dobra? Czy wszyscy zdadzą ten egzamin śpiewająco? 
 
UCZTA DLA USZU
 
W najnowszej produkcji o Scooby-Doo fani grupy KISS usłyszą zupełnie nową piosenkę „Don't Touch My Ascot”, napisaną specjalnie na potrzeby filmu oraz sześć starszych utworów formacji. W oryginalnej wersji językowej członkowie zespołu (Gene Simmons, Paul Stanley, Eric D. Singer i Tommy Thayerużyczyli też głosów swoim postaciom.
 
Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie to już drugi projekt, przy którym grupa KISS zdecydowała się na współpracę z wytwórnią Warner Bros. W 2003 roku zespół wystąpił w jednym z odcinków popularnego serialu o czworonożnym detektywie – Co nowego u Scooby'ego?. Jak wyjaśnia basista oraz wokalista Gene SimmonsRobimy bardzo, bardzo dużo rzeczy poza samym zespołem. Starannie wybieramy tych, z którymi współpracujemy. Scooby-Doo to ikona, nie było filozofowania. Kiedy przyszła do nas firma Warner Bros. i zapytała „Co byście powiedzieli na zrobienie czegoś szalonego i zwariowanego?”, powiedzieliśmy „Szaleństwo-wariactwo to nasze drugie imię. Co to będzie?”.
 
WYDANIE DVD
 
Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie to nowa pełnometrażowa produkcja z udziałem uroczego psiego detektywa, która pojawi się na DVD już 23 października! Wydanie zawierać będzie film oraz atrakcyjne materiały dodatkowe:
  • Czy jesteś Scooby-Doo czy Kudłatym? 
  • Gagi z planu

 


Recenzjeblog comments powered by Disqus