Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 12 października 2016

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), rumuński (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: polskie, rumuńskie, węgierskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Superterenówka Monster Jam Scooby-Doo
  • nowy film krótkometrażowy
  • dwie kreskówki

Reżyseria: Brandon Vietti
Scenariusz: Matt Wayne
Muzyka: Ryan Shore


Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka stają ramię w ramię z gwiazdami WWE, by rozwiązać kolejną zagadkę i ocalić słynne wyścigi samochodów terenowych w najnowszej pełnometrażowej animacji studia Warner Bros. Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig to zaskakująca mieszanka filmowa nie tylko dla fanów motoryzacji. Pełna humoru znanego z poprzednich przygód Scooby-Doo animacja z udziałem prawdziwych demonów prędkości pojawi się na DVD 12 października!
 
SCOOBY-DOO I WWE: POTWORNY WYŚCIG
 
Nowy wysokooktanowy film pełnometrażowy ze Scooby-Doo, w którym Brygada Detektywów wciśnie gaz do dechy, łącząc siły z gwiazdami WWE! Scooby-Doo, Kudłaty i reszta ekipy przyjeżdżają na wyścigi samochodów terenowych. Jednak kiedy widowisko zostaje zakłócone przez tajemniczego Inferno, porzucają trybuny, by wraz z kierowcą Undertakerem ocalić imprezę i rozwiązać zagadkę. Odpal silnik i wyrusz w pościg za przygodą i zabawą na najwyższych obrotach. 
 
WYDANIE DVD
 
W wydaniu DVD, które zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 12 października, znalazły się także scoobastyczne materiały dodatkowe:
  • Superterenówka Monster Jam Scooby-Doo
  • nowy film krótkometrażowy
  • dwie kreskówki
blog comments powered by Disqus