Scooby-Doo: 13 Strasznych opowieści - Na fali - Wydanie DVD

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 7 sierpnia 2015

Dźwięk:angielski (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), rumuński (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 2.0)
Języki napisów: polskie, rumuńskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films

Dubbing:

Frank Welker jako Scooby-Doo, Fred (głos)
Matthew Lillard jako Kudłaty (głos)
Grey DeLisle-Griffin jako Daphne (głos)
Mindy Cohn jako Velma (głos)

 
 
Brygada Detektywów wyjeżdża na zasłużone wakacje do kurortu na Florydzie, jednak bohaterom nie będzie dane nacieszyć się słońcem i piaskiem... Popłyń na fali śmiechu wraz z najnowszą kolekcją przerażająco zabawnych morskich przygód Scooby-Doo i jego przyjaciół. Trzynaście mrożących krew w żyłach opowieści to idealna rozrywka na upalne dni! Premiera na DVD już 7. sierpnia!
 
 
NIECH ŻYJĄ WAKACJE!
 
Rajska plaża, chłodne napoje, ciepłe promienie słońca na skórze i przyjemne kąpiele w oceanie...  Niestety, liczne badania wykazały, że wszelkiej maści przestępcy i potwory nie potrafią się zrelaksować, spokojnie wyciągnąć na piasku i wysmarować olejkiem do opalania. Uroczy psi detektyw będzie miał łapy pełne roboty nawet na urlopie! Przekonaj się, jak spędza wakacje Scooby-Doo w 13 słonecznych odcinkach pełnych zabawy, zagadek, potworów i nawiedzonych latarni morskich. Wyjątkowa Brygada Detektywów będzie musiała się uporać z uwolnionym z lodu jaskiniowcem, upiornym kapitanem statku oraz legendarnym duchem nękającym więzienną wyspę, a podczas wakacyjnych rejsów stawi czoła oprychom nikczemnego docenta Phineusa Phibesa  oraz wężowemu demonowi. Jakby tego było mało, rozwikła przypadek znikających delfinów, rozwiąże zagadkę zjawy w kostiumie płetwonurka, a  na deser odkryje tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego!
 
 
WYDANIE DVD 
 
Scooby-Doo! 13 strasznych opowieści: Na fali to dwupłytowa kolekcja obejmująca 13 odcinków zaczerpniętych z rozmaitych serii o Scooby-Doo oraz zupełnie nową, dostępną wyłącznie na DVD  krótkometrażówkę Scooby-Doo i plażowy potwór.
 
PŁYTA 1:
 
1. Scooby-Doo i plażowy potwór
2. Scooby-Doo na tropie
3. Spotkanie z jaskiniowcem
4. Scooby Duduś
5..Scooby pinokiem/Scooby opiekunem w latarni morskiej/Korzenie Scooby'ego
6. Ucieczka Scooby’ego z Atlantydy/Scooby i magiczny miecz/Irlandzkie szczęście
7. Kuzyn z piekła rodem
 
PŁYTA 2:
 
1. Trzymaj się, Scooby!
2. Żelazna maska
3. Galimatias w Trójkącie Bermudzkim
4. Amatorzy morza i zmory z morza
5. Bój się i drżyj ten demon to wąż
6. Dwadzieścia tysięcy okrzyków w przybrzeżnych wodach

Recenzjeblog comments powered by Disqus