Han Solo: Gwiezdne wojny - historie - Wydanie Blu-ray 3D

okładka
Blu-ray Info
W sprzedaży od: 26 września 2018

Dźwięk:polski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), niemiecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: niemiecki, polski
Nośnik:jedna płyta Blu-ray
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

  • Han Solo: Spotkanie filmowej drużyny, Kasdan i Kasdan, Sokół Millenium, Ucieczka z Korelii, Napad na pociąg,Chewie, Jak zostać droidem L3-37, Witamy w forcie Ypso
  • Wir: Trasa na Kessel
  • Sceny niewykorzystane

Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Jon Kasdan, Lawrence Kasdan
na podstawie postaci George Lucas
Muzyka: John Powell
Zdjęcia: Bradford Young

Obsada:

Alden Ehrenreich jako Han Solo
Donald Glover jako Lando Calrissian
Emilia Clarke jako Qi'Ra
Woody Harrelson jako Tobias Beckett
Paul Bettany jako Dryden Vos
Warwick Davis
Clint Howard
Phoebe Waller-Bridge jako L3-37

Dowiedz się więcej o wydaniu DVD i Blu-ray!

 

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i przeżyj wyjątkową przygodę z filmem „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Odkryj kulisy produkcji razem ze znakomitą obsadą i twórcami. Premiera na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 26 września.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie wyreżyserowany przez Rona Howarda zabiera widzów w podróż w głąb przestępczego półświatka razem z ukochanym łotrem galaktyki - Hanem Solo (Alden Ehrenreich). Odkrywa kulisy spotkania Hana z pilotem Chewbaccą (Joonas Suotamo) oraz cieszącym się złą sławą hazardzistą Lando Calrissianem (Donald Glover), a także jego pełną przygód przeszłość u boku ulicznej złodziejki Qi'ry (Emilia Clarke) i kryminalisty Becketta (Woody Harrelson).

Materiały dodatkowe zabierają fanów za kulisy produkcji. Dają niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się dyskusji pomiędzy znakomitą obsadą a scenarzystami Jonathanem Kasdanem i Lawrencem Kasdanem. Odkrywają historię przyjaźni Hana i Chewiego, genezę Sokoła Millenium i tego, w jaki sposób trafił w ręce Hana Solo. Pokazują kulisy tworzenia filmu i emocjonujących sekwencji akcji, a także osiem niewykorzystanych i rozszerzonych scen.

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray:

  • Han Solo: Spotkanie filmowej drużyny, Kasdan i Kasdan, Sokół Millenium, Ucieczka z Korelii, Napad na pociąg,Chewie, Jak zostać droidem L3-37, Witamy w forcie Ypso
  • Wir: Trasa na Kessel
  • Sceny niewykorzystane
blog comments powered by Disqus