Słoneczna Sonny


plakat filmu Słoneczna Sonny


Rok produkcji: od 2009 roku
Tytuł oryginalny: Sonny with a Chance
Zagraniczna strona filmu: http://tv.disney.go.com/disneychannel/sonnywithachance
Produkcja: USA
Gatunek: komedia, obyczajowy

Czy marzenie o błyskawicznej karierze zwyczajnej dziewczyny z małego miasteczka może się spełnić? Sonny Munroe udowodniła, że jest to możliwe. Wystarczy chcieć!

Sonny Munroe (Demi Lovato - Camp Rock, Program ochrony księżniczek) nie oczekiwała od życia wiele. Była zwyczajną nastolatką z niewielkiego miasteczka w USA. Jednak los postanowił zrobić jej niespodziankę! Jej filmy, które umieszczała na swojej stronie internetowej, zostały zauważone przez hollywooodzkich producentów. Sonny staje przed szansą życia - dostaje rolę w swoim ulubionym programie dla nastolatków pt. "Z innej beczki".

Czy dziewczyna i jej mama odnajdą się w wielkim mieście, jakim jest Los Angeles? Czy Sonny zaprzyjaźni się z nowymi znajomymi z planu? Czy poradzi sobie ze sławą i pozostanie sobą? Może to nie być takie łatwe, bo nie wszyscy jej kibicują. Idolce Sonny - Tawni - nie podoba się to, że musi się dzielić sławą, a obsada serialu Mackenzie Falls, z przystojnym Chadem Dylanem Cooperem (Sterling Knight - Randka z gwiazdą) na czele, traktuje rywalizację między serialami bardzo poważnie. Zakręcony plan Z innej beczki staje się miejscem przezabawnych sytuacji i niezwykłych relacji.


Słoneczna Sonny - wydania na nośnikachblog comments powered by Disqus