LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody, część 1

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 16 października 2015

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 1.0), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 2.0)
Język napisów: francuskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner
Scenariusz: Michael Price
Muzyka: Jeppe Riddervold

Obsada:

Eric Bauza
Michael Daingerfield
Anthony Daniels
Trevor Devall
Brian Dobson

 
 
 
LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody to kontynuacja przebojowej trylogii studia Lucasfilm Animation z 2013 roku – LEGO® Star Wars: Kroniki Yody – opowiadającej o desperackiej walce mistrza Yody i jego nowej grupy padawanów z siłami zła. Kolejna odsłona przygód bohaterów z uniwersum Gwiezdnych Wojen osadzona w świecie LEGO to cztery nowe, trzymające w napięciu epizody, które zadebiutują na DVD już 16 października.
 
Akcja całej miniserii rozgrywa się pod koniec Wojen Klonów. Mistrz Yoda szkoli kolejne pokolenia rycerzy Jedi i z pomocą nowej grupy padawanów podejmuje desperacką walkę mającą na celu powstrzymanie Dartha Sidiousa i jego naśladowców przed obaleniem Republiki oraz wygranie wojny z siłami zła. 
 
Reżyserii miniserialu podjął się Michael Hegner, znany między innymi z pracy nad LEGO® Ninjago: Turniej Żywiołów oraz LEGO® Ninjago: Opętanie. Za scenariusz odpowiada Michael Pricescenarzysta LEGO® Star Wars. Padawańskie widmo i LEGO® Star Wars: Upadek imperium
 
 
ODCINKI LEGO® STAR WARS: NOWE KRONIKI YODY, CZĘŚĆ 1
 
UCIECZKA ZE ŚWIĄTYNI JEDI
 
Po tym jak uparty Luke omal nie wydaje rebeliantów w szpony Dartha Vadera, mistrz Yoda i duch Obi-Wan Kenobiego decydują się odkopać Holokrony – pozostałości po sekretach Jedi – aby dalej kształcić Luke’a. Jednak wcześniej muszą udać się na śmiałą misję, aby uratować Holokrony przed zakusami podstępnego Imperatora Palpatine’a...
 
WYŚCIG PO HOLOKRONY 
 
Obi-Wan Kenobi zjawia się u Luke’a i ujawnia sekretną lokalizację tajemniczych Holokronów Jedi. Niestety Darth Vader również o nich wie i nic go nie powstrzyma przed odnalezieniem miejsca ich ukrycia na Tatooine. Teraz Luke, Leia, Han, Chewbacca, C-3PO i R2-D2 łączą siły w szalonym wyścigu z czasem, aby zdobyć Holokrony przed Vaderem!

Recenzjeblog comments powered by Disqus